Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95! - Page 13

Share | 

Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16  Next
AutorWiadomość
Gość

Gość

PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Pią 16 Sty 2015, 00:43

Takiej odpowiedzi spodziewałam się po kopii Daffodila :D. Najlepiej użyć argumentum ad personam, zamiast odpowiedzieć merytorycznie.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość

PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Pią 16 Sty 2015, 14:17

SaiKun napisał:
Shujin napisał:
Daff na 101% ma sobowtóra
Zaprzeczasz sam sobie Shujin. Nie ma opcji, aby Daff był królikiem.
Mówi ci coś może pojęcie "prowokacja" (zaraz Daff się doczepi do tego, jak wysoki poziom ona prezentowała, no1cares)?
"Nie ma opcji, aby Daff był królikiem", powiadasz... jeszcze niedawno twierdziłeś, że szanse na to, że wilczy wynoszą jakieś 30%. I nadal się nie ustosunkowałeś do tego:
Shujin napisał:
Swoją drogą, nic jeszcze nie jest postanowione. Jeśliś taki mądry, znajdź prawdziwego wilka i pokaż nam racjonalne dowody, które nas przekonają, skoro nie jesteś przekonany co do wilczenia Daffa. Nie masz innych podejrzanych? W takim razie się nie odzywaj. Masz? No to nas przekonaj co do nich.
Czyżby odpowiedź na to była dla ciebie niewygodna?
SaiKun napisał:
SaiKun napisał:
Shujin chce wmówić wilkom, że jestem wróżbitą i że to właśnie mnie należy zjeść. Sai na mięso armatnie.. tiaa, skąd ja to znam. Nie wiem, co mu takiego zrobiłem, lecz od początku mnie nie lubił.
Dlaczego kłamiesz? Napisałem to przed tobą. Miałem czekać, aż mnie zjesz? Sprytnie.
Myślałeś, że jestem wróżbitą, a teraz myślisz że jestem wilkiem. Dwie pomyłki? To do Ciebie niepodobne. Po prostu wiedziałeś, że się mylisz, a molestując mnie o wróżbitę, chciałeś sprawdzić kto nim jest.
A rzeczywiście, pisałeś coś takiego... widocznie nie czytałem zbyt dokładnie twoich postów.
Po pierwsze, zapamiętaj sobie - jedyną prawdą tutaj jest to, że wszyscy kłamią.
Po drugie "Shujin chce wmówić wilkom, że jestem wróżbitą i że to właśnie mnie należy zjeść" nie jest równe zaprzeczeniu "Shujin kłamie, nie jestem wróżem!". Po prostu stwierdziłeś oczywisty fakt. A do tego, czy wróżysz, czy nie, nie odniosłeś się.
Trzecie - jak niby chciałbym sprawdzić, kto jest wróżbitą, skoro nawet ty (a może jednak?) nie byłbyś taki głupi, by wyskoczyć, że "Saikun nie jest wróżem tylko ja!".
SaiKun napisał:
Shujin napisał:
"Nie jestem tak głupi, żeby przeskanować Daffa"
Co ku**a? Ja to napisałem? Proszę cytat i wyjaśnienie.
To w domyśle wyczytałem z twojego posta i zawarłem w cytacie raczej jako forma twojej myśli. Ale skoro twierdzisz, że ani tak nie napisałeś, ani nie pomyślałeś (sądząc po tym ogromnym bulwersie) to z tego zdania ("Nie jestem tak głupi, żeby przeskanować Daffa") możesz sobie śmiało usunąć "nie".
SaiKun napisał:
Większość tego postu to kłamstwo wyssane z palca. Kto ma wątpliwości, to niech po prostu sprawdzi.
Ja mam wątpliwości i sprawdziłem to. Nadal nie sądzę, by to, co napisałeś w powyższym cytacie było prawdą. :>
SaiKun napisał:
Shujin napisał:
Twój głos tylko zwiększa prawdopodobieństwo, że wilczysz. W moim poście zakładałem, że zagłosujesz po tym, jak zobaczysz to, co napisałem. Przecież to logiczne, iż pisałem o tym, że jeśli zobaczysz, że coś ci grozi, zagłosujesz na Daffa. Pospieszyłeś się trochę i to był twój błąd.
Wiem, nie musisz mi tego pisać. Mimo wszystko chciałbym, aby Shironeko została powieszona. Nie martwię się o to, że mnie powieszą, bo zwyczajnie nic mi nie można zarzucić.
Soraski, księżniczko, ale to nie było do ciebie. Jednakże fajnie, że sam się przyznałeś do tego.

Sezowaty napisał:
Shuj jest jaki jest, ale głupi na pewno nie. Serce podpowiadało mi, by pozostać Epkomiłośnikiem do końca, bo było fajnie na początku itd, i lepszy od Daffa i w ogóle..myślenie czwórki...ale Shuj nie jest głupi, i zauważyłem po jakimś czasie to, co on chyba jako pierwszy.
Przemsań, przemsań!
Anyway, ładnie opisałeś to, co sądzę o Epeju. Oczywiście, nie wszystko się tam zawarło, ale sporo rzeczy się zgadza.
Sez napisał:
A Shuj..Shuj to Shuj. Dla mnie, pisze najmądrzej ze wszystkich w tej rozgrywce.
Przemsań!

Sez napisał:
Mana, Mada - niech spadają z rozgrywki za nieaktywność, Madzie niepotrzebnie z Shujem może zwróciliśmy uwagę, by napisał coś, bo przez to już nie odpadnie.
Co obiecam, to się stanie. Kira go wyrzuci przy najbliższym werdykcie.

SaiKun napisał:
Sezowaty napisał:

Ogólnie, wilki na 100%:
Shironeko
SaiKun
Jak Ci to do cholery wyszło, skoro chcę ją powiesić..? Już na was nie mam siły.
Jezu, Saikun, jak ja ci współczuję, że musisz grać z takimi kretynami jak my. :I Ale zawsze jest alternatywa. W internecie pełno jest takich mafijnych gierek, gdzie z pewnością twoja inteligencja i błyskotliwość zostaną dostrzeżone.
SaiKun napisał:
Wszystko, racja. Nawet nie będę odnosił się do poszczególnych części. Razem z Shujem najechaliście na mnie w tym samym czasie, podając argumenty całkowicie z dupy.
No przecież, bo ja z Sezem wilczymy razem.
SaiKun napisał:
Sezowaty napisał:

Myślisz, że to, że chcesz ją powiesić, zmieni moje zdanie co do ciebie?
Nie. Przeanalizuj proszę moje poprzednie rozgrywki, to powinno pomóc.
Rzeczywiście, bardzo się starasz, żeby twój styl z tej, wilczej rozgrywki, wyglądał identycznie jak ten styl z twoich poprzednich. Ale nadal są różnice.

Epej napisał:
^ i nie zapomnij, że ze mną współpracujesz.
O ty Epejowy śmieszku. Ironia jest twoją jedyną bronią przeciwko mnie? Coś słaby masz arsenał.

Shironeko napisał:
Tak poza offtopem - wątek współpracy mojej i Epeja miał zostać rozwinięty przez wątkotwórce... i nadal nic się nie pojawiło, czekam.
W sumie, zapomniałem o tym przy pisaniu posta. Ale głos Epeja na ciebie pokazuje, iż współpracy jednak między wami nie ma. Co nie zmienia faktu, że nadal dość spokojnie podchodzisz do tego, że jesteś podejrzewana o bycie jednym z kochanków. Nie boisz się być zjedzona przez wilki, które chciałyby mieć dwie ofiary naraz?

SaiKun napisał:
Shironeko napisał:
Bawi mnie, jak ładnie ignorujesz mojego posta, SaiKun, a to że chcesz mnie powiesić jeszcze bardziej wskazuje na to, że jesteś wilkiem.
Miałem się do niego odnieść? Same głupoty.
Cholera..coś mi się widzi, że jestem następny do stryczka.
O ty biedaku. Nadal nie dałeś nam powodów, dla których miałbyś nie zostać powieszony.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość

PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Pią 16 Sty 2015, 15:15

Shujinku, zacytuję tekst pewnej piosenki "nie, nie boję się".
Doushite? Ponieważ kochankiem nie jestem, a jeżeli wilczałkersony chcą to przetestować, to do boju moje drogie, kochaniutkie futrzaczki :D! Jestem prawie pewna, że wilki mnie nie zjedzą, inną zupełnie sprawą jest to, czy, jak już wcześniej wspomniałam, nie będa próbowały mnie przegłosować nad Daffa... wtedy będą miały takie pole do popisu, że o ja pier***.
btw. bardzo mnie ciekawi co zrobią Wilczałke w tej rundzie, jeśli zostanę powieszona, bo zbyt bardzo wszyscy się odsłonili (ktoś już chyba nawet o tym wspomniał), Ty zresztą, Shujinie, też za bardzo się odsłoniłeś i mają naprawdę duży wybór, o ile wśród nich są ogarniacze :D.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość

PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Pią 16 Sty 2015, 15:19

Shujin napisał:
Raczej będzie tak, że Daff zawiśnie i zdaję sobie z tego sprawę. W każdym razie, nie możemy teraz pozwolić sobie na to, by zawisły dwie osoby.
Zgadzam się z tym. Szkoda, że zagłosowałeś na Epeja. Też postąpiłbym tak samo, ale mam teraz ważniejszy cel.

Przed postem Shujin'a chciałem napisać bardzo podobnie jak on:
Yass- niewinna, szkoda, że odchodzi.
Epej- na 2nd lincz. Jesteś dla mnie wilkiem. Wilczy styl. ZERO z ciebie pożytku, tylko twój podwójny głos jest całkiem cenny. Od razu po ogłoszeniu wyników pierwszego linczu, przez Kirę, pokoloruję cię.

Sezowaty... prawie całkowicie nie zgadzam się z tym postem na 20 stronie. Musiałbym go całego cytować i byłby to zwykły zapychacz. Ale skomentuję jego ostatnią część.
Sezowaty napisał:
Ogólnie, wilki na 100%:
Shironeko
SaiKun
70%:
Kiiro
50%:
Epej
Shuj
25%:
Zensum
(1+iπ / N)N%, czyli c**j mnie to czy wilk czy nie, zawiść musi:
Daff
Sporządzę podobną klasyfikację z tymi samymi osobami
Ogólnie, niewinni na 100%:
Shironeko
SaiKun
Daff, ale tu już nic nie zmienimy. Zawiśnie tak czy inaczej.
-
70%:
Shujin
50%:
Zensum
Kiiro- nie wiem co uważać na temat tego pana.
0% (czyli 100% wilk)
Epej

Dość mocno podejrzewam też
Chiyo i GreenFlash'a
----------------------------------------
Epej
Dosyć mało pisze (postów ma więcej niż ja, ale są one strasznie płytkie, krótkie i bez wniosków)
Proponujesz i chyba jako jedyny upierasz się przy podwójnym linczu. Najwidoczniej jest ci to bardzo na rękę, by odpadła dodatkowa osoba.
Zaraz po poście Shuja na 19 stronie zacząłeś impulsywnie reagować. Stwierdzenie: Wywołać wilka z lasu bardzo tu pasuje. (Albo: Uderz w stół, a nożyce się otworzą)

I nie przedłużając głosuję na Daffodil'a.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość

PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Pią 16 Sty 2015, 17:11

Crow napisał:
Chiyo i GreenFlash'a
Możesz jaśniej?

Na chwilę obecną:
Dffa - 6: Czipsy, Yass, Sex SEZ, Zenek, Shironeko, Crow.
Shironeko - 4: Tost, Sai, Epejx2.
Yass - 1: Dffa.
Mad - 1: Mad.
Epej - 1: Szuja.

5 4 Gamers left. Eileen, Mana, Ryuk, Green i Kiiro.
Ten głos Mad taki z dupy. Zagłosował na siebie, bez żadnych zbędnych słów. Może uznał, że jeśli zagłosuje (nawet na siebie) to Kira go nie wywali? Bo jakoś nie wydaje mi się, żeby przeczytał rozgrywkę. Tym samym zwrócił na siebie moją uwagę. Może to wilczek-milczek, który w taki sposób chce przedłużyć swój żywot? Miejmy jednak nadzieję, że Kira wykaże się rozsądkiem...
Powrót do góry Go down
Gość

Gość

PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Pią 16 Sty 2015, 17:37

Crow napisał:

Shironeko
SaiKun

Skoro Daff, Shironeko i ja jesteśmy wilczkami na 100%, to dlaczego nie chcesz zajebać Daffa i Shironeko jednocześnie?

Do reszty postów odniosę się nieco później, po analizie.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość

PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Pią 16 Sty 2015, 17:41

SaiKun napisał:
Crow napisał:

Shironeko
SaiKun

Skoro Daff, Shironeko i ja jesteśmy wilczkami na 100%, to dlaczego nie chcesz zajebać Daffa i Shironeko jednocześnie?

Do reszty postów odniosę się nieco później, po analizie.

Nawet czytać nie potrafisz?... Boję się tej twojej 'analizy'.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość

PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Pią 16 Sty 2015, 18:22

Przepraszam, mój błąd.
Poprzednia była z wilkami, to mnie zmyliło.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość

PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Pią 16 Sty 2015, 19:15

Na start, nie wiem kto to pisał, ale mam pytanie: kiedy to ja próbowałem być jak Daff? XD
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Weźcie nie wiem, zamknijcie w psychiatryku, bo przez was czuję się za normalny XD

Crow napisał:

Shironeko
SaiKun
Byli na twoim 100% wilki (Shironeko i SaiKun) a tu nagle 100% czyści. To tak jakbyś powiedział "No, tu są moi współpracownicy-wilki, wystawiam ich, ale nie martwcie się, stwierdzam, że jednak wilkami nie są"
Eh... Czy tak to nie wygląda? Niech ktokolwiek jeszcze patrzy na logikę postów co poniektórych, proszę, bo przez tą rozgrywkę (powiem to znowu) czuję się w miarę normalny na eRDe.

SaiKun napisał:
Nie żeby coś, ale abyś chociaż CZUŁ się bezpieczny powinieneś napisać "to dlaczego nie chcesz zajebać Daffa, Shironeko i mnie" skoro sam się tam znajdujesz na tej liście. To tak jakbyś odwracał kota ogonem i wsadzał jego teorie do dupy przetwarzając na kota bez ogona :v

No po prostu nie mogłem się powstrzymać XD
Powrót do góry Go down
Gość

Gość

PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Pią 16 Sty 2015, 20:28

Zensum napisał:
Byli na twoim 100% wilki (Shironeko i SaiKun) (...)
Proszę o cytat i stronę lub wypowiedz, w której napisałem coś typu: "Sai/Shironeko to wilk"

Nie możesz znaleźć? Dlaczego kłamiesz, że tak napisałem?

EDIT:

Zensum napisał:
Niech ktokolwiek jeszcze patrzy na logikę postów co poniektórych (...)
Lepiej popatrz na logikę swoich postów...
Powrót do góry Go down
Gość

Gość

PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Pią 16 Sty 2015, 22:02

Shironeko napisał:
Takiej odpowiedzi spodziewałam się po kopii Daffodila :D. Najlepiej użyć argumentum ad personam, zamiast odpowiedzieć merytorycznie.
Ajć.. przejrzałaś mnie.

Shujin napisał:
Mówi ci coś może pojęcie "prowokacja" (zaraz Daff się doczepi do tego, jak wysoki poziom ona prezentowała, no1cares)?
Tak, podobno się na tym znam. Grałeś ze mną pierwszą rozgrywkę, więc powinieneś zrozumieć przekaz.

Shujin napisał:
SaiKun napisał:
Shujin napisał:
Daff na 101% ma sobowtóra
Zaprzeczasz sam sobie Shujin. Nie ma opcji, aby Daff był królikiem.
"Nie ma opcji, aby Daff był królikiem", powiadasz... jeszcze niedawno twierdziłeś, że szanse na to, że wilczy wynoszą jakieś 30%.
Nadal tak twierdzę. Napisałem to w odpowiedzi na twój post, gdyż napisałeś że masz ponad pewność, co do sobowtóra Daffa i napisałeś też, że ubezpieczam się procentami w razie Daffa królika. Skoro Daff na 100% jest sobowrótem, to nie mogę się ubezpieczać na wypadek królika Daffa, bo jest sobowtórem ;__;

Shujin napisał:

Czyżby odpowiedź na to była dla ciebie niewygodna?
Odpowiedź dostaniesz, ale jeszcze nie teraz. Czekam na posty dwóch osób. Mam nadzieję, że nie będziesz robił z tego wielkiego problemu. Mam w planach dwa posty z moimi przemyśleniami na temat wilków. Pierwszym będzie post tuż przed, a drugim po linczu.

Shujin napisał:

Kolejne kłamstwo, ja nie kłamię.

Shujin napisał:

Rzeczywiście, bardzo się starasz, żeby twój styl z tej, wilczej rozgrywki, wyglądał identycznie jak ten styl z twoich poprzednich. Ale nadal są różnice.
Proszę o przykłady. Cały czas się uczę i myślę, że normalne są zmiany w kilku pierwszych rozgrywkach.

Shujin napisał:

Soraski, księżniczko, ale to nie było do ciebie. Jednakże fajnie, że sam się przyznałeś do tego.

Epej też głosował na Shironeko, no tak(...). Równie dobrze mogłeś to do mnie napisać, przemyśl to. Miałem na ten temat sporą rozkminę.

Shujin napisał:

Nawet czytać nie potrafisz?
Shujin napisał:

A rzeczywiście, pisałeś coś takiego... widocznie nie czytałem zbyt dokładnie twoich postów.
Shujin napisał:
SaiKun napisał:
Shujin napisał:
To w domyśle wyczytałem z twojego posta i zawarłem w cytacie raczej jako forma twojej myśli.
Hehe ;D Tym mnie rozjebałeś. Pomyliłem się, lecz to nie znaczy, że nie umiem czytać. Jesteś nieomylny? Zaraz.. Ty też się pomyliłeś! Czy aby na pewno umiesz czytać?

Shujin napisał:

Jezu, Saikun, jak ja ci współczuję, że musisz grać z takimi kretynami jak my. :I Ale zawsze jest alternatywa. W internecie pełno jest takich mafijnych gierek, gdzie z pewnością twoja inteligencja i błyskotliwość zostaną dostrzeżone.
Nie chcesz już ze mną grać? Aż tak źle?

Shujin napisał:
SaiKun napisał:

Cholera..coś mi się widzi, że jestem następny do stryczka.
O ty biedaku. Nadal nie dałeś nam powodów, dla których miałbyś nie zostać powieszony.
Trzeba przyznać że bronie się słabo, muszę nad tym popracować. Wasze wielkie przemyślenia z Sezem, że współpracuje z Daffem i Shironeko(których chcę powiesić), są jeszcze słabsze, więc na razie jestem spokojny. Nie martw się o mnie, chyba mam jeszcze czas. Poczekajmy na post Yass, gdyż wydaje mi się, że już nie będzie mnie podejrzewać, co powinno ułatwić mi sprawę.

Shujin, jeśli ten lub któryś z moich wcześniejszych postów Cię uraził, to bardzo przepraszam.

Zensum, kompletnie nie rozumiem Ciebie i Twojego sposobu myślenia. Twoje posty są bardzo zabawne, a argumenty do bani, przez co wydają się mieć bardziej humorystyczny cel.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość

PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Pią 16 Sty 2015, 23:00

Crow i Shujin chcą mnie powiesić drugiej nocy. W związku z tym króliczki są proszone o uważne przyjrzenie się mojej króliczości jak już zawisnę i wyciągnięcie odpowiednich wniosków co do wyżej wymienionych panów. ; 3
Powrót do góry Go down
Gość

Gość

PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Pią 16 Sty 2015, 23:02

Wracam z klubu. Przedtem widziałem parę postów po moim, i myślałem że pocytuję, sprostuję, ale nie...po prostu po was wszystkich wymiękam (szczególnie po SaiKunie i Shironeko). Do pierwszego linczu chyba nic nie będę pisał już, bo jezus maria.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość

PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Pią 16 Sty 2015, 23:36

Epej napisał:
Crow i Shujin chcą mnie powiesić drugiej nocy. W związku z tym króliczki są proszone o uważne przyjrzenie się mojej króliczości jak już zawisnę i wyciągnięcie odpowiednich wniosków co do wyżej wymienionych panów. ; 3
Już się poddajesz? Spodziewałem się po tobie więcej. Myślisz że to ekipa wilczków?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość

PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Sob 17 Sty 2015, 00:32

O maj gad, nie wiem czemu dopiero wypita widzę to tak jasno, ale faktem, że logika i argumentacja SaiKuna jest po prostu śmieszna i przeczy sama sobie. Nie potrafi merytorycznie odpowiedzieć, a jak już próbuje, to gubi się w swoich wypowiedziach, i to w jednym i tym samym poście, nie wiem co prawda, czy jesteś wilkiem, ale Twoje posty są tak niespójne i tak dziurawe... jak ser szwajcarski, pomijam typowo trolerskie i nic nie wnoszące do rozgrywki posty jak Seza, wow, kochany, co daje napisane przez Ciebie, że wymiękasz, no, oświeć mnie.... poza tym by umniejszyć mnie i SaiKunowi (no i reszcie)?
O ile nie mam super sensownych rozkmin co do obecnego stanu gry, to nie mam też kompletnie wyssanych z powietrza jak Sez.
Może to zabrzmi dziwnie, ale jak dotąd najsensowniejsze, choć rzadkie, posty popełniał dla mnie Crow. Jego posty są krótkie, mało w nich lania wody, ale przynajmniej pisze konkretnie i jak przeczytacie rozgrywkę raz jeszcze, to ujrzycie, że z jego słów wypływa sporo prawdy.
Mam rozkminy co do paru osób:
SaiKun - próbuje udawać mega ogara, ale w gruncie rzeczy to jego posty są kompletnym mindfuckiem zakręconym niczym radziecki termos.
Sezowaty - niby jest niezależny, niby pisze mądre rzeczy, ale tak naprawdę w większości powiela, to co napisał już Shujin... i teraz kwestia jest tego, czy po prostu mają zbierzne rozkminy czy stoi za tym coś więcej.
Crow - jego posty są dość rzadkie, ale jednak, jak wcześniej napisałam, pisane dośc sensownie i o ile nie mogę go uniewinnić, to myślę, że za bardzo stara się wychodzić poza schemat rozmyślań i zwraca uwagę na to na co nikt nie zwracał uwagi, żeby mógł wilczyć.
Epej - to jest dla mnie zagadka, raz - nadal nie widzę żadnego powodu dla którego można by go uznać za dobrego szeryfa; dwa - jego posty są krótkie, nic prawie nie wnoszą do gry, raczej charakteryzuje je ironizacja i prześmiewczość; trzy - ani nie utrudnia, ani nie ułatwia gry... po prostu jest jako dodatek. Jprld... kochacie Epeja, ma seksi ciałko, piękną dupcie i w ogóle... ale ta gra nie na tym polega, ja też to wszystko mam, ale mój nieogar jest przecież widoczny, więc logicznym jest, że i na Epeja nie powinniście głosować, WTF... kółko wzajemnej adoracji itp.?

Teraz głowa mi lata w obydwie strony, więc więcej nie wycisnę, ale niektóre rzeczy są tak oczywiste, że aż boli, gdy ich nie dostrzegacie.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość

PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Sob 17 Sty 2015, 00:41

Sai, z chęcią przeczytam czego niby mogłeś się po mnie spodziewać. Z jeszcze większą chęcią zobaczę cytat, w którym ogłaszam, że się poddaje. Chyba że Twoja wzmianka to takie pierdolenie o szopenie, byle coś napisać - wtedy sobie daruj.

Shironeko - wybierają mnie na szeryfa wszyscy, którzy ze mną spali. Dlatego nie było głosów na Ciebie. Ale to można nadrobić.

A tak serio to swoje poglądy już wygłosiłem n stron temu, ale jeśli przeszkadza wam, że ich nie piszę (kopiuj-wklej) co post to nie ma sprawy - nadrobię i od kolejnego będę je wrzucał.

Nie było jeszcze pierwszego linczu i najpewniej długo jeszcze nie będzie. Zdążymy się zestarzeć. To tak jakby widząc jeden puzzel dostawać świra, że - "ło jezu to dinozaur" - "nie, to niebo" - "woda debile" "nie znasz się, to sweter". Naprawdę nie możemy poczekać na drugi i trzeci element?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość

PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Sob 17 Sty 2015, 01:57

Epej - wiem że wygłosiłeś, ale w ogóle przez ten czas nie zmieniłeś zdania, żadne nowe wnioski Cię nie naszły? Jako szeryf powinieneś być swoistym przewodnikiem stada.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość

PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Sob 17 Sty 2015, 09:57

Chiyo 21 napisał:
Crow 21 napisał:
Chiyo i GreenFlash'a
Możesz jaśniej?

Post Crowa (21, po Chio):

Czyli jednak nie możesz jaśniej, a więc oskarżasz mnie bezpodstawnie. Myślałeś, że nie zauważę, że zignorowałeś moje pytanie? Pewnie zrobiłeś to z rozmysłem.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość

PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Sob 17 Sty 2015, 12:05

Sorry Crow, pomyliłem cię z Sezem, bo żeś dokładnie taką samą rozpiskę procentową napisał jak Sez (w sensie układem, wzorem, cokolwiek)

Ej, ale beka. Mówicie mi że jestem nienormalny i w ogóle, mimo że o tym wiem i wiem że moje posty są do bani BO INACZEJ NIE MOGĘ, NO XD
To wszystko przez bekę jaką miałem z poprzedniej i tej rozgrywki XD

Według was jestem wilkiem/rolnym królikiem. Okej. Przyjąłem. Jak tak lubicie to ok. W końcu "mam swój styl grania" .-.
Ogłaszam, że od dzisiaj w każdej rozgrywce na złość WAM będę pisał nieogarnięte posty, nawet wbrew mojej woli/moim przemyśleniom. Nieważne że Shironeko czy SaiKun mają bardziej przeryte posty ode mnie, ale nie, lepiej się uczepić Zensuma bo tak, bo on tak gra, bo jest zryty, bo 42312393813982123 więcej powodów, o których świat już słyszał i o których nie słyszał. Jestem aktywny - źle. Jestem nieaktywny - też źle. I jak ja mam tu grać? XD Nie żeby coś, ale mam ogłoszenie do WSZYSTKICH na RD:
Jeżeli mówicie "Coś jest nie halo, za rzadko pisze" to tego się trzymajcie a nie że w następnej rozgrywce ta sama osoba jest aktywna to mówicie "Coś jest nie halo, jest aktywny". Nie mówię już o konkretnej rozgrywce, ale OGÓŁEM o rozgrywki. Typowi polacy - cokolwiek by nie było, i tak narzekacie. Kiedyś narzekaliście "Piszesz nie do ogarnięcia". Na początku rozgrywki zaczęliście pisać "Piszesz jakoś dziwnie ogarnięcie" a potem jak już SPECJALNIE DLA WAS zacząłem pisać nieogarnięcie to było ponownie "Grasz jak nieogar, weź się ogarnij". I nie mówcie mi że tak nie było, nie jest i nie będzie, bo i tak wam nie uwierzę.

Życzę miłej gry, od dzisiaj NAPRAWDĘ będę pisał wbrew waszej zakichanej przez kozę woli. Bez poważania ~~ Zensum.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość

PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Sob 17 Sty 2015, 12:07

Shironeko napisał:

O ile nie mam super sensownych rozkmin co do obecnego stanu gry, to nie mam też kompletnie wyssanych z powietrza jak Sez.
Każda, nawet najgłupsza teoria, jest możliwa. Trzeba patrzeć na różne możliwości. Tobie po prostu nie podoba się to, że uważam, że wilczysz, i kompletnie pokracznie próbujesz się "bronić". SaiKun tak samo.

Shironeko napisał:
Doushite? Ponieważ kochankiem nie jestem, a jeżeli wilczałkersony chcą to przetestować, to do boju moje drogie, kochaniutkie futrzaczki :D! Jestem prawie pewna, że wilki mnie nie zjedzą, inną zupełnie sprawą jest to, czy, jak już wcześniej wspomniałam, nie będa próbowały mnie przegłosować nad Daffa... wtedy będą miały takie pole do popisu, że o ja pier***.
btw. bardzo mnie ciekawi co zrobią Wilczałke w tej rundzie, jeśli zostanę powieszona, bo zbyt bardzo wszyscy się odsłonili (ktoś już chyba nawet o tym wspomniał), Ty zresztą, Shujinie, też za bardzo się odsłoniłeś i mają naprawdę duży wybór, o ile wśród nich są ogarniacze :D.
Przeczytaj raz jeszcze ten post i popatrz, jak on wygląda. Zacznę chyba robić jak Daff: k u r w a m a ć ludzie, ty i SaiKun, wy serio nie widzicie jak wyglądają wasze posty? Do tego nawet się nie trzeba odnosić, bo szkoda czasu! Jak na tacy podajecie nam, że jesteście winni albo że nie umiecie kłamać! Jedynie posty Crowa zrozumiałem. Szanuję to że jego lista podejrzanych jest prawie że odwrotna do mojej, napisał spokojnie że z moim postem się nie zgadza i przekazał swoją listę. Do niczego się nie rzucił, jest idealnie bezstronny. Albo jest niewinny albo perfekcyjnie udaje. Na razie wolę myśleć, jak bardzo wy dwoje jesteście ślepi.
Tyle kurde, do linczu nie piszę nic, bo sił nie mam -_-
Powrót do góry Go down
Gość

Gość

PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Sob 17 Sty 2015, 15:54

Shironeko, skoro nie napisałem to nie naszły. Nie wiem czy tylko mi się wydaje to logiczne. Przeraża mnie też Twoje (Wasze?) postrzeganie roli szeryfa. Serio. To nic innego jak podwójny głos, a dorabiana jest tu od lat teoria o przewodnictwie stada. Podejrzewam, że gdyby nazwać tą rolę inaczej, nie zmieniając jej znaczenia to nagle nikt by nie zwracał na nią większej uwagi. Jesteście strasznie zakochani w nazewnictwie, a to chore.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość

PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Sob 17 Sty 2015, 19:51

Shironeko napisał:
Ty zresztą, Shujinie, też za bardzo się odsłoniłeś i mają naprawdę duży wybór, o ile wśród nich są ogarniacze :D.
Toć ja się nie odsłoniłem. Nikt jeszcze nie zna mojej roli i moich możliwości. :> Ciekawie będzie, jeśli zmarnują na mnie... (jak to się nazywało?) polowanie?

Chiyo napisał:
Ten głos Mad taki z dupy. Zagłosował na siebie, bez żadnych zbędnych słów. Może uznał, że jeśli zagłosuje (nawet na siebie) to Kira go nie wywali? Bo jakoś nie wydaje mi się, żeby przeczytał rozgrywkę. Tym samym zwrócił na siebie moją uwagę. Może to wilczek-milczek, który w taki sposób chce przedłużyć swój żywot? Miejmy jednak nadzieję, że Kira wykaże się rozsądkiem...
Jak już mówiłem, Kircia go wywali.

SaiKun napisał:
Shujin napisał:
Kolejne kłamstwo, ja nie kłamię.
Ależ wcale. Wcaaaaale.
SaiKun napisał:
Shujin napisał:
Proszę o przykłady. Cały czas się uczę i myślę, że normalne są zmiany w kilku pierwszych rozgrywkach.
Przykładów nie dostaniesz, bo one ci tylko pomogą ukryć ów wilczy styl.
SaiKun napisał:
Shujin napisał:

Epej też głosował na Shironeko, no tak(...). Równie dobrze mogłeś to do mnie napisać, przemyśl to. Miałem na ten temat sporą rozkminę.
Tyle że on tamto było właśnie do Epeja, bo to on odpowiedział zaraz po moim długim poście. I pisałem "ty" (do Epeja, ofc), gdy ciebie tam nie było. Logiczne chyba.
SaiKun napisał:
Shujin napisał:
Nawet czytać nie potrafisz?
Shujin napisał:

Shujin napisał:
SaiKun napisał:
Shujin napisał:
To w domyśle wyczytałem z twojego posta i zawarłem w cytacie raczej jako forma twojej myśli.
Hehe ;D Tym mnie rozjebałeś. Pomyliłem się, lecz to nie znaczy, że nie umiem czytać. Jesteś nieomylny? Zaraz.. Ty też się pomyliłeś! Czy aby na pewno umiesz czytać?
Przecież ty ów post Crowa przeczytałeś i zrozumiałeś go kompletnie na odwrót. Ja zaś najwyraźniej po prostu nie przeczytałem tamtego fragmentu twojego posta bądź go zapomniałem. Jest różnica.
SaiKun napisał:
Trzeba przyznać że bronie się słabo, muszę nad tym popracować. Wasze wielkie przemyślenia z Sezem, że współpracuje z Daffem i Shironeko(których chcę powiesić), są jeszcze słabsze, więc na razie jestem spokojny. Nie martw się o mnie, chyba mam jeszcze czas. Poczekajmy na post Yass, gdyż wydaje mi się, że już nie będzie mnie podejrzewać, co powinno ułatwić mi sprawę.
Wait, what.
Gdzie ja niby napisałem, że "współpracujesz z Daffem i Shironeko"? Tutaj masz przykład swojego kłamania. Zrobił to jedynie Sez. Obecnie dwóch wspomnianych wcześniej osób, z którymi niby współpracujesz, nie podejrzewam i nie pisałem, że jest inaczej.

SaiKun napisał:
Shujin, jeśli ten lub któryś z moich wcześniejszych postów Cię uraził, to bardzo przepraszam.
Urazić to mnie trudno, także nie, ale - nie ukrywam - twoje nieudolne naśladowanie Daffa i niektóre fragmenty twoich postów były doprawdy wkurwiające. A i ty pamiętaj, że to, co piszę w rozgrywce, tego nie myślę poza nią.
Btw. specjalnie dla ciebie zmieniłem podpis, ale to chyba już wiesz.

Epej napisał:
Logika Epeja. Podejrzewają mnie - wilczą.
Nie wiem, czy zauważyłeś (pewnie tak, stąd wziąłeś pomysł), ale tekst typu "jeśli zginę..." został już w tej rozgrywce wykorzystany miliony razy. O ile z początku mogło to kogoś uniewinniać (oczywiście niesłusznie), teraz jest to po prostu śmieszne.
Pewnie masz w swoim mniemaniu jakieś tam niewinne osóbki (o ile jesteś królikiem). Dlaczego nie sądzisz, że osoby podejrzewające twoich niewinnych również wilczą?

Epej napisał:
A tak serio to swoje poglądy już wygłosiłem n stron temu, ale jeśli przeszkadza wam, że ich nie piszę (kopiuj-wklej) co post to nie ma sprawy - nadrobię i od kolejnego będę je wrzucał.
Czyli od jakichś dziesięciu stron twoje "poglądy" ani trochę się nie zmieniły? Nadal sądzisz to samo o każdej z osób w rozgrywce?... Nawet  o mnie? <3 Oj, Epej, Epej... Kolejne słabe zagranie z twojej strony.

Powrót do góry Go down
Gość

Gość

PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Sob 17 Sty 2015, 20:01

Tak, dokładnie sądzę to samo o wszystkich i jeśli wam się to nie podoba to sorki memorki, ale to wasz problem, a nie mój.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość

PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Sob 17 Sty 2015, 20:51

Króliczki przepraszam za nieaktywność, ale mam teraz codziennie zawody. Jutro mam ostatni start, więc napiszę jakiś konkretny post.
Jestem na bieżąco z rozrywką i jak już wcześniej napisałem jestem przeciwny podwójnemu linczu. A jak Daff i tak czy siak ma być powieszony to oddaję na niego głos.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość

PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Sob 17 Sty 2015, 21:14

Chiyo napisał:
Chiyo 21 napisał:

Crow 21 napisał:
       Chiyo i GreenFlash'a

Możesz jaśniej?
Czyli jednak nie możesz jaśniej, a więc oskarżasz mnie bezpodstawnie. Myślałeś, że nie zauważę, że zignorowałeś moje pytanie? Pewnie zrobiłeś to z rozmysłem.

Specjalnie dla ciebie.
Przez prawie całą rozgrywkę oftopujesz, atakujesz łatwe (i niemogące odpisać) cele, idziesz za stadem, a kiedy ktoś cię zaczepi reagujesz jak poparzona. Kompletnie nic nie robisz dla stada. Prawie jak Epej.
Teraz siedziałaś cicho, nic nie komentowałaś a gdy tylko wspomniałem o tym, że cię podejrzewam, piszesz posta. Aż tak bardzo obchodzi cię moja opinia?
Jeżeli tak, to dlaczego nie komentujesz innych moich przemyśleń?
Jeżeli nie, to czemu zwróciłaś uwagę na tę część o tobie?

Edit: Wyjeżdżam i może mnie nie być 3-5 dni (ale mogę też być) więc nie obrzucajcie mnie gównem, gdy będę cicho.

Edit2: i napiszcie do Kiry by dała jakiś termin albo ogłosiła wyniki. Przyspieszcie to.
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    

Powrót do góry Go down

Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 13 z 16Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16  Next

Similar topics

-
» Zajebisy Kurnik (czyli dom Nathaira)
» Fetysze - czyli nie bądźmy gorsi!
» Świerszcze w tle, czyli porażające pustki w grupach.
» Charlie Charlotte Mounhabierre, czyli twór bliżej nieokreślony.
» Pęcherze, ugryzienia i petryfikacja, czyli o tym jak poprawnie złapać bazyliszka...