94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 11

Share | 

94 ~All I want for Christmas is you~

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14  Next
AutorWiadomość
Gość

Gość

PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   Pon 29 Gru 2014, 02:46

Przyjmując, że faktycznie byśmy byli kochankami i Ty byś miał co do tego pewność, to teraz pytanie w jakim celu mówisz o tym tak wyraźnie? Przecież to z automatu sugeruje wilkom drogę jaką powinny obrać, chyba że chcesz w tym momencie stworzyć sobie kolejne silne alibi (pierwszym byłby Guazis)... ale szczerze mówiąc - wątpię, więc pozostaje pytanie - po co to robisz.
Daffodil - to osoba stawiająca oskarżenie powinna udowodnić winę, ja co najwyżej mogę odpierać zarzuty.
Nie napiszę o bronieniu z prostego powodu - Ciebie nie podejrzewam.
Dla mnie są to wystarczające podstawy, jego zachowanie pachnie diabłem.
Zagłosowałam na Shiro - on to od razu podchwycił jakby próbując ratować towarzysza bądź przynajmniej pozbyć się choć jednego królika przy okazji (chociaż wiadomo, że większość i tak pójdzie za Twoim głosem, zdobyłeś sobie autorytet, dość zasłużenie, nie przeczę, i z niego korzystasz ile wlezie), padły podejrzenia (dość stanowcze i w dodatku od jednego z graczy z wyższej półki) w moją stronę, SaiKun od razu wyskoczył z głosem na mnie.
Mogę się mylić, Ty masz większe doświadczenie i znasz zapewne schematy działania typowych wilków (ile już grałeś tego typu gier, nie tylko na tym forum?), ale to nie zmienia faktu, że doszłam do takiego a nie innego wniosku i chwilowo SaiKun w żaden sposób nie zmienił mojego sądu. Jego post ociekał kiepskiej jakości ironią i w gruncie rzeczy w żaden sposób nie odpowiadał na zarzut. W dodatku jego sposób rozumowania mnie bawi, napisałam w swoim poście, że to żadna vendetta, a ten jeszcze pisze, że "atak za głos".
W dodatku gra inaczej niż w poprzedniej rozgrywce, może nabrał doświadczenia, nie wiem, ale to nie zmienia faktu, że zmiana jest widoczna.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość

PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   Pon 29 Gru 2014, 10:02

Shironeko napisał:
Przyjmując, że faktycznie byśmy byli kochankami i Ty byś miał co do tego pewność, to teraz pytanie w jakim celu mówisz o tym tak wyraźnie? Przecież to z automatu sugeruje wilkom drogę jaką powinny obrać, chyba że chcesz w tym momencie stworzyć sobie kolejne silne alibi (pierwszym byłby Guazis)... ale szczerze mówiąc - wątpię, więc pozostaje pytanie - po co to robisz.
Daffodil - to osoba stawiająca oskarżenie powinna udowodnić winę, ja co najwyżej mogę odpierać zarzuty.
Nie trzeba przyjmować, że miałbym pewność. Ja już ją mam. Poza tym, już wcześniej o was otwarcie mówiłem, gdy Yassamet przedstawiła swoją teorię. Chciałem sprostować kilka spraw w niej, chciałem autorkę oświecić, bo nikt poza mną i wami o tym, że jesteście kochankami, nie wiedział. Gdy już po raz pierwszy o was powiedziałem, uznałem, iż po prostu nie ma sensu się z tym kryć, bo i tak jesteście odsłonięci. Ciekawe, że Yassamet do tej pory się nie odniosła do tego wniosku.
Shironeko napisał:
Ciebie nie podejrzewam.
Na jakiej podstawie?
Shironeko napisał:
Zagłosowałam na Shiro - on to od razu podchwycił jakby próbując ratować towarzysza bądź przynajmniej pozbyć się choć jednego królika przy okazji
Skoro chciał ratować towarzysza, to dlaczego wg ciebie nie zagłosował na mnie, skoro wtedy jeden głos był już na mnie?
Shironeko napisał:
i z niego korzystasz ile wlezie
Gauzis 2.0 z ciebie.
Shironeko napisał:
Mogę się mylić
Nie mówię, że się mylisz, tylko twoje argumenty są dość dziurawe. To dwie różne rzeczy. ; P Sam jeszcze postaram się przeanalizować grę pod kątem puli podejrzanych, którą ostatnio podałem.
Shironeko napisał:
W dodatku gra inaczej niż w poprzedniej rozgrywce, może nabrał doświadczenia, nie wiem, ale to nie zmienia faktu, że zmiana jest widoczna.
Zgadzam się, zmiana jest bardzo widoczna. Nie tylko ty owy fakt zauważyłaś.

Przypomniałem sobie, że Yassamet kiedyś pisała, że uniewinnia Crier na podstawie jej słów, tego nalegania na skana. O ile dobrze pamiętam, to twoja niewinna wyszła z tym tekstem dopiero po wskazaniu przeze mnie puli do skana i niejako otruciu. Po akcji, która miała miejsce, można było się domyślać, że jedną z par kochanków tworzą wróżbita i wiedźma. Zakładając taki skład, wróżbita musiałby przeskanować SaiKuna i otrzymać wiadomość, iż jest niewinny. Wtedy wiedźma mogłaby pomyśleć, że jeśli on jest niewinny, to Iramai winna. Tego wszystkiego można było się domyśleć, a przynajmniej podejrzewać. Dla wilka to żaden problem, dlatego nie wybielałbym całkowicie Crier. Ale to luźny wniosek. Odnieś się do tego jakkolwiek sobie chcesz. Nie obwiniam, ani nie uniewinniam jeszcze Crier.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość

PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   Pon 29 Gru 2014, 15:48

Shironeko, gdybyś podała jakiekolwiek dowody na twoje stwierdzenia (cytaty, miejsca w których występują), to miałbym się do czego odnieść. Unikając zbędnych "przecież podałam" wyręczę cię:

Shironeko napisał:
z postu w którym rzucam podejrzenie na SaiKuna próbujesz przejść do tego, że mój post w gruncie rzeczy nie ma sensu
W którym miejscu?

Shironeko napisał:
Bronienie to przesuwanie rozmowy na inny tor
A gdzie tam jest inny tor?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość

PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   Pon 29 Gru 2014, 21:21

Ok wróciłem :3

Więc tak... zabawne sytuacje się tu wydarzają widzę... przykładowo niektórzy postanowili tłumaczyć Daffowi dlaczego to jest on niewinny xD

Anyway.. Jest kilka rzeczy do których się chcę przyczepić...
uno
Yass napisał:
Crier napisał:
To teraz będzie ciekawie jeśli mnie podejrzewacie~ Radziłabym po prostu mnie przeskanować.
Osoba winna by tego raczej nie zaproponowała. To był początek dnia, wróż mógłby ją faktycznie przeskanować.

Dość słaby powód by całkowicie uniewinniać... jeżeli wróż faktycznie miał by zamiar ją przeskanować taki tekst tylko oddali go od zrobienia tego...

Teraz Duo.. Sprawa głosujących na mua. (Sai, Shironeko)
Wydaję mi się, że w tej dwójeczce będzie krył się kolejny diabełeł... widzę takie o to sytuacje
- Jedna sierotka mnie podejrzewa i rzuca głosem druga (już nie taka niewinna) chętnie to podłapuje i chcąc ratować guaza albo chociaż skorzystać  z okazji żeby powiesić kogoś jeszcze poza kompanem
-Diabełek przygotowuje ewentualność na kogoś innego do linczu zamiast Guaza a jakaś sierotka to podłapuje
-Oba diabełki się zgadały aby stały się rzeczy opisane powyżej
* sierotka to niewinny jak ktoś nie załapał
** Pewnie się ktoś spyta dlaczego niby na mnie skoro można było na Daffa który już miał głos... wydaje mi się to dość oczywiste, że skoro daffa nie przegadają to dużo łatwiej będzie pójść na kogoś łatwiejszego który do tego zmienił sposób gry...
*** Nie uwzględniam kochankowstwa bo nie ma większej różnicy w tej sytuacji jeżeli np Crow wilczy a Shironeko nie to nadal sądzę obydwoje podpisując to Shiroeko
****Ogólnie zaistniała aktualnie nagła walka pomiędzy Saiem a Shironeko wygląda mi na dywersję mającą oddalić ich od sb jak tylko się da :/

Dziwi mnie Sai Strasznie się zmieniłeś po tym werdykcie... zagłosowałeś już na początku... dodatkowo używasz czegoś czego ja bardzo lubię używać w wilczych grach czyli argumentów "Gdybym był wilkiem to na pewno zrobił bym mądrzej i inaczej niż zrobiłem a tak nie zrobiłem więc nie wilczę"

Zastanawia mnie zagadka Crowa... po co ona? Jeżeli faktycznie wróży to mam ból dupy do Shuja bo na kij ją ujawniać skoro mądrzejszy sami załapią a nuż wilki się nie skapną...

Ostatnio zmieniony przez Shiro dnia Pon 29 Gru 2014, 22:24, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość

Gość

PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   Pon 29 Gru 2014, 21:39

Do Shiro:
To, co napisałeś:
Spoiler:

Jest odwrócone. Crier pisała o skanowaniu, ja o jej niewinności. Radzę Ci to szybko poprawić.
A teraz idę czytać, coście napisali *wściekła już*
Powrót do góry Go down
Gość

Gość

PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   Pon 29 Gru 2014, 22:56

Dobra, lecimy z tym... Zaznaczam, że jestem mocno wściekła i mogę przez przypadek kogoś obrazić (nie mam tego w zwyczaju. Powód wściekłości mojej wywodzi się z innego forum, a nie ma już czasu na uspokajanie się)
Sai napisał:
48godzin ? Skąd ten pomysł ? Potwierdzić to może Daff, który pisał do mnie na SB żebym napisał coś, a ja mu odpowiedziałem że nie chce mi się, bo zajadam sernik *.* . Napisałem mu w czwartek(możliwe że piątek po północy), że jutro to ogarnę i tak też zrobiłem. Serio, dużo czasu nie miałem, bo do tyłu byłem nieźle przez te święta.
Daff rzucił pierwszym głosem 23 grudnia, więc ponad 48 godzin przed zakończeniem głosowania. Byłto jasny sygnał, że zaczynamy wybierać wilka. Nie mam wpływu na to, że Ci się nie chciało, może poza tym, że powinieneś dostać wyrzutkę od Zenka za taki argument (tak, jak dostał Lubbak).

Sai napisał:
Gdybym go wspierał od początku, to nie uważasz, że narażał bym się na wydanie się naszego powiązania z Guzem ? Moim zdaniem było by to ryzykowne, na wypadek sytuacji takiej jak ta. Od początku miałem plan sprawdzania Daffa, a Guaz po prostu dobrze, sensownie pisał.
A skąd. Przecież wtedy nikt nie zwrócił na to uwagi, więc mogłeś tak sobie napisać. Raczej twierdziłabym, że nie spodziewałeś się, że ktoś Ci wygarnie te posty po czasie.

Crow napisał:
Yassamet napisał:
Mam pomysł, hipotezę (teraz wpiszę się w styl wilczenia al’la Daff, czego jestem świadoma).
Pomysł wywodzi się z faktu, że wilki nikogo nie zjadły. Szukałabym wilka u Shironeko i kogoś komu się nie chce/odszedł. Czyli Shironeko + Kiara/Kira (tu bym dała jeszcze Kivesia, ale on się pojawia)
Łaj: Shironeko nie ma do jutra, wyjechała bodaj 22 grudnia (plus minus dzień, nie sprawdzam teraz). Mogła dać pomysł co do zjedzenia i „ogarnijcie ten typ”. Gauz by powiedział „ok” albo dał inny typ (albo nic nie powiedział) i dał instrukcję Kiarze/Kirze pod tytułem prześlij Zenkowi informację. A ponieważ ta osoba już nie grała lub chciała skonsultować się z Shironeko, a nie ogarnęła, że jej nie ma.
Jakbyście się odnieśli do takiego podejrzenia Shironeko?
Całkiem prawdopodobne, ale jak dla mnie to wszędzie zamiast "Shironeko" powinno być napisane "Kivesan" albo "AsunoHana".
Ale ta teoria była na podstawie wyjazdu Shironeko. Kive i Asuno byli aktywni w tym czasie, więc nie mogłoby się tak stać.
Chcesz wpuścić podejrzenia na niewinnych, by ochronić wilczą kochankę? A może wilczego kompana?
Sai napisał:
Jeśli bym był wilkiem, to Daff był by już trupem ^^
Wątpię.

Shuj napisał:
Czyli z powrotem jestem niewinny? Dlatego, że wilki nikogo nie zjadły, czy może masz jakiś inny powód?
To, że wilki nikogo nie zjadły ma tu swój udział. Obecnie odbieram Cię jako niewinnego. Choć w moich oczach to śmierć Gauza, który się pod Ciebie podpinał Cię wybieliła. Ta relacja jak dla mnie wyglądała tak, że Ty będąc niewinnym pisałeś od siebie, a Gauz tylko Ci przytakiwał.
Jeszcze się nad tym zastanowię, może coś dopiszę. Nigdy nie byłeś u mnie wielkim podejrzanym, to było bardziej 50% podejrzenia. Więc „z powrotem” nie jest tu dobrze użyte~

Shuj wskazuje na Saia, jako kochanka, a mnie zastanawia, kto niby jest tym kochankiem. Teoria Daffa o Shironeko i Crowie pasuje mi bardziej, bo Crow broni Shironeko (widać to).

Jestem na poście Shironeko. I wiecie co? Widzę coś fajnego.
SaiKun napisał:
Shiro ? Mam go na oku, lecz teraz już bardziej skłaniam się ku twojej wersji wilczków. Doszedłem do podobnych wniosków, co można stwierdzić po moim poście do Daffa.
Shironeko napisał:
W tym momencie nie ma znaczenia dlaczego głosowałam na Shiro (wybacz), bo już go nie podejrzewam
Oboje głosowali na Shiro w linczu i oboje przestali go podejrzewać. Przypadek?

Shironeko napisał:
Od razu mówię - wilkiem nie jestem i głos na mnie to czyste marnotrawstwo.
Shironeko napisał:
Powtarzam, nie jestem wilkiem, więc nie marnujcie głosu na mnie, jeśli macie jakieś pytania to rzucajcie, chętnie odpowiem.
Tu się aż prosi o skan albo lincz. Coraz bardziej skłaniam się ku teorii Daffa i obecnej tu miłości międzygatunkowej...

Shironeko napisał:
Za to na 99% wilkiem jest SaiKun, w momencie gdy tylko wysunęliście teorie o moim wilczeniu on sprytnie(?) ją podłapał i rzucił głos na mnie...
Wydajesz kompana wilczego, by samemu się wybielić? Podejrzewasz Saia, bo zagłosował na Ciebie, nic więcej. Zero wstawek o jego zagrywkach wobec innych, zero cytowania innych wypowiedzi... Mało mi argumentów. Nawet nie odniosłaś się do mojego postu, w którym przedstawiłam teorię, jak by to wyglądało, gdyby Sai wilczył.

Shironeko napisał:
Nie jest słabe, jest prawdziwe. Jak sądzę - dopóki Daffodil mnie nie uniewinni, dopóty nie uwierzycie :D?
Sama nie umiesz pokazać króliczego stylu gry?

Shironeko napisał:
SaiKun, złociutki, na takim poziomie to ja rozmowy prowadzić nie będę :*
Zagrywka na poziomie Chiary. A Sai tylko skomentował Twój styl pisania.

Daff napisał:
Nie trzeba przyjmować, że miałbym pewność. Ja już ją mam. Poza tym, już wcześniej o was otwarcie mówiłem, gdy Yassamet przedstawiła swoją teorię. Chciałem sprostować kilka spraw w niej, chciałem autorkę oświecić, bo nikt poza mną i wami o tym, że jesteście kochankami, nie wiedział. Gdy już po raz pierwszy o was powiedziałem, uznałem, iż po prostu nie ma sensu się z tym kryć, bo i tak jesteście odsłonięci. Ciekawe, że Yassamet do tej pory się nie odniosła do tego wniosku.
Nie ma mnie dwa dni w pełni aktywności i już mówisz do mnie pełnym nickiem? Oj Adolf~
Nie odniosłam się, bo nie miałam czasu głębiej pomyśleć, ot co. A przynajmniej nie umiem myśleć, kisząc się w pociągu zapełnionym BARDZO, pilnując ciężkiej torby i obserwując pierwszy tej zimy u mnie śnieg.
Jak mam się teraz odnieść... No co mam Ci napisać powiedz mi. Biorąc pod uwagę Twój wniosek o kochańczeniu i moją teorię, musiałaby to być miłość międzygatunkowa, gdzie Shironeko wilczy, a Crow jest jej kochankiem (bo kochanek wilka z resztą rozmawiać nie może, prawda?). Zachowanie Shironeko potwierdza mi tylko, że jest podejrzana. Ale chyba poczekam z nią do trzeciego dnia (o ile dożyję). A dokładniej na skan na nią. Przyda się.

Daff napisał:
Po akcji, która miała miejsce, można było się domyślać, że jedną z par kochanków tworzą wróżbita i wiedźma. Zakładając taki skład, wróżbita musiałby przeskanować SaiKuna i otrzymać wiadomość, iż jest niewinny. Wtedy wiedźma mogłaby pomyśleć, że jeśli on jest niewinny, to Iramai winna. Tego wszystkiego można było się domyśleć, a przynajmniej podejrzewać.
Wątpię, żeby Crier swoim postem chciała to zainicjować. Poza tym skoro Sai by się okazał niewinny, to dlaczego Iramai miałby być winny? Nie czaję tego połączenia poza Twoim „oni do skanu”. Po trzecie, wiedźma otruła Iramai po tym, gdy jasnym się stało, że jeden z wróżbitów (Hanako) nie żyje. Prędzej bym logikę wiedźmy zinterpretowała jako „skoro nie ma drugiego wróża, to ja się przydam”.

Teraz zadanie:
„W tym momencie spróbujcie podać cały wilczy skład, jaki pozostał z argumentami, dlaczego te osoby.”
Mają je wypełnić Shironeko, Shiro i Kivesan. Zwłaszcza ten ostatni, bo prócz zadawania pytań, to nie pisze własnych wniosków.
Moim zdaniem min. 3 osoby będą w składzie wilków (wnioskuję stąd, że na początku założyliśmy, że wilków będzie 4 albo 5 - więc odejmijmy jednego i weźmy tę mniejszą grupkę).
Powrót do góry Go down
Gość

Gość

PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   Pon 29 Gru 2014, 23:51

Yass napisał:
Wątpię, żeby Crier swoim postem chciała to zainicjować.
Zawsze mogła dogadać się z kimś na PW.

1.
Yass napisał:
Crow napisał:
Yassamet napisał:
Mam pomysł, hipotezę (teraz wpiszę się w styl wilczenia al’la Daff, czego jestem świadoma).
Pomysł wywodzi się z faktu, że wilki nikogo nie zjadły. Szukałabym wilka u Shironeko i kogoś komu się nie chce/odszedł. Czyli Shironeko + Kiara/Kira (tu bym dała jeszcze Kivesia, ale on się pojawia)
Łaj: Shironeko nie ma do jutra, wyjechała bodaj 22 grudnia (plus minus dzień, nie sprawdzam teraz). Mogła dać pomysł co do zjedzenia i „ogarnijcie ten typ”. Gauz by powiedział „ok” albo dał inny typ (albo nic nie powiedział) i dał instrukcję Kiarze/Kirze pod tytułem prześlij Zenkowi informację. A ponieważ ta osoba już nie grała lub chciała skonsultować się z Shironeko, a nie ogarnęła, że jej nie ma.
Jakbyście się odnieśli do takiego podejrzenia Shironeko?
Całkiem prawdopodobne, ale jak dla mnie to wszędzie zamiast "Shironeko" powinno być napisane "Kivesan" albo "AsunoHana".
Ale ta teoria była na podstawie wyjazdu Shironeko. Kive i Asuno byli aktywni w tym czasie, więc nie mogłoby się tak stać.
Chcesz wpuścić podejrzenia na niewinnych, by ochronić wilczą kochankę? A może wilczego kompana?

2.
Yass napisał:
„W tym momencie spróbujcie podać cały wilczy skład, jaki pozostał z argumentami, dlaczego te osoby.”
Mają je wypełnić Shironeko, Shiro i Kivesan. Zwłaszcza ten ostatni

W jednym poście wskazujesz na moją niewinność, a w drugim podajesz jako poderzanego.

Najbardziej nie podoba mi się Shironeko przez tą zlewke "wiem, że nie jestem wilkiem i koniec", to nie pomaga. Gdy próbowałem wycisnąć z niej większe rozmyślenia, to zaczęła mnie podejrzewać.
I czekam na jej odpowiedź do któregoś z wcześniejszych postów.

Powrót do góry Go down
Gość

Gość

PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   Wto 30 Gru 2014, 00:46

Gdzie ja napisałam, że jesteś podejrzany? Poprosiłam o Twoje spekulacje, bo Twoje posty są krótkie i zawierają więcej pytań, niż własnych wniosków.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość

PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   Wto 30 Gru 2014, 01:03

Yass napisał:
Gdzie ja napisałam, że jesteś podejrzany?
Tu:

Yass napisał:
Teraz zadanie:
Mają je wypełnić Shironeko, Shiro i Kivesan. Zwłaszcza ten ostatni

Yass napisał:
Poprosiłam o Twoje spekulacje
I je dostałaś.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość

PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   Wto 30 Gru 2014, 01:14

Kive. Pomyśl. Jeśli od czasu jeszcze sprzed linczu twierdzę, że Shiro jest niewinny, to prosząc go o spekulacje nagle w moich oczach jest winny? Napisałam, kto ma wypełnić zadanie. Nie skład. Trzy osoby proszę o wytypowanie trzech graczy z całej puli, których widzą w roli wilków. Czyli każdy z podanej przeze mnie trójki (Shironeko, Shiro, Kive) ma podać trio, które widzi w roli wilków na dziś dzień.
Dalej uważasz, że Cię oskarżam? Please...

I, jak w zadaniu - proszę o trzy osoby, nie jedną.

ESIT: Literówki.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość

PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   Wto 30 Gru 2014, 01:30

Jezu, ale wtopa, przepraszam. Dobra, wiec tak: do puli dorzucam jeszcze Crowa za oskarżenia z nikąd (upominam sie o odpowiedz na postawione przeze mnie pytanie w jednym z ostatnich postów) i Hanka, która nic nie pisze, pojawia sie i znika. Zadanie Yass rownież kieruję do Hanki.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość

PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   Wto 30 Gru 2014, 01:41

Prosisz o trzy osoby, ale trzech nie dostaniesz, bo w tym momencie nie mam trójki podejrzanych.
Jak na mój gust:
SaiKun - pisałam już dlaczego.
Kivesan - też pisałam dlaczego, dodatkowo dochodzą jeszcze posty, które mają w sobie bardzo dużo rezerwy.

Cóż, nie wiem jak mam Cię przekonać o tym, że jestem grzecznym dzieckiem, stworzyłaś całkiem ciekawą teorię odnośnie tego, dlaczego wilki nikogo nie ubiły, ale serio myślisz, że czekaliby z tym na mnie? Jestem tu początkująca i jeszcze niezbyt ogarniam, co widać po tym, że nagle zaczęliście mnie podejrzewać, gdy jestem niewinna. Zresztą weszłam 24 na forum i odpisałabym na pw, gdybym takowe dostała (o ile byłoby naprawdę ważne, bo fakt faktem trochę głupio siedzieć pół godziny na nie swoim telefonie :D). Dostrzegasz, że Twoja teoria ma jednak dziury? Zakładając oczywiście, że nie masz rogów.
Swoją drogą nie sądzisz, że poświęcanie w tym momencie wilczego kompana byłoby błędem? Zwłaszcza w tej sytuacji, wychodziłoby, że Sai chce poświęcić mnie a ja jego. Jeśli jest niewinny to się zdziwię, ale w sumie... dwa świeże nieogary same siebie niszczą, to byłby hit, a prawdziwe diabełki tylko by szczerzyły ząbki.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość

PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   Wto 30 Gru 2014, 02:04

Kivesan napisał:
Hanka, która nic nie pisze, pojawia sie i znika. Zadanie Yass rownież kieruję do Hanki.

Mało piszę, bo tak jak mówiłam ostatnia rozgrywka mnie czegoś nauczyłam, żeby nie było czytam na bieżąco co piszecie i doszukuje się pewnych faktów oraz wniosków. Najbardziej w oczy rzucił mi się Sai Kun. Można powiedzieć, że głupi się w tym co piszę. Głosując na Shironeko sprawił, że stał się dla mnie bardziej podejrzany aczkolwiek nie powiem ona też mi trochę śmierdzi diabełkiem. Co do Chiary myślę, że olała chyba rozgrywkę i zginie za nieaktywność.

Jeszcze taka mała prośba do Ciebie Kivuś: mógłbyś bardziej sprecyzować, dlaczego  mnie podejrzewasz?

Jutro napisze resztę, mój komputer ma na mnie wywalone i nie pozwala mi więcej pisać;_;

Edit. Jutro zagłosuje.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość

PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   Wto 30 Gru 2014, 02:10

Napisałem, nie podoba mi sie twoja "częstotliwość" postów mimo tego, ze jesteś.

Shironeko przypominam ze wciąż nie udzieliłas odpowiedzi na dwa pytania pozostawione w jednym ze wcześniejszych moich postów. I zdajesz sobie sprawę ze tym o "rezerwie" powtórzyłas wypowiedz Yass?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość

PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   Wto 30 Gru 2014, 02:20

Okej, Asuno - jutro wypełnij zadanie, jeśli możesz, pomyśl o wszystkich i spróbuj wybrać podejrzane trio.
Będę wdzięczna, jeśli jeszcze SaiKun by zrobił to mini-zadanko.

Shironeko napisał:
Cóż, nie wiem jak mam Cię przekonać o tym, że jestem grzecznym dzieckiem, stworzyłaś całkiem ciekawą teorię odnośnie tego, dlaczego wilki nikogo nie ubiły, ale serio myślisz, że czekaliby z tym na mnie? Jestem tu początkująca i jeszcze niezbyt ogarniam, co widać po tym, że nagle zaczęliście mnie podejrzewać, gdy jestem niewinna. Zresztą weszłam 24 na forum i odpisałabym na pw, gdybym takowe dostała (o ile byłoby naprawdę ważne, bo fakt faktem trochę głupio siedzieć pół godziny na nie swoim telefonie :D). Dostrzegasz, że Twoja teoria ma jednak dziury? Zakładając oczywiście, że nie masz rogów.
Jeśli wilki są również nowymi, niezbyt ogarniętymi osobami, to... tak, czekaliby. Dostrzegam, oczywiście, że ma dziury, ale podsunęłam ją jako jedną z hipotez. Teraz tylko patrzę na Twój sposób pisania i argumentację.

Shironeko napisał:
Swoją drogą nie sądzisz, że poświęcanie w tym momencie wilczego kompana byłoby błędem? Zwłaszcza w tej sytuacji, wychodziłoby, że Sai chce poświęcić mnie a ja jego.
Bywa w mafii tak, że jeden z winnych podsuwa reszcie wszystkich kompanów, inni uznają go w ten sposób za czystego i tak siedzi sobie zadowolony do końca gry, zabijając pozostałych. Jeśli wilków jest trzech, to poświęcając jednego mogą zyskać, o ile da im to niewinność.

Shironeko napisał:
ale w sumie... dwa świeże nieogary same siebie niszczą, to byłby hit, a prawdziwe diabełki tylko by szczerzyły ząbki.
Raz się stało tak, że Daff i Gauz się pożarli w rozgrywce, jednego powieszono, drugiego wilki zjadły. Oboje byli niewinni. Więc wiesz... XD

EDIT: znów literówki i moje niedziałające "k"...
Powrót do góry Go down
Gość

Gość

PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   Wto 30 Gru 2014, 11:50

Hm. Ze słów Daffa wynika, że dobrze to sobie zaplanowałam. To miłe, aczkolwiek przeceniacie moje możliwości (a może nie?). Podsunęłam Wam skana na mnie z prostego powodu- by w 100% uniewinnić siebie. Nie ma tu drugiego dna.

Yass napisał:
Jeśli wilki są również nowymi, niezbyt ogarniętymi osobami, to... tak, czekaliby.

Czekaliby, ale mogliby też zaryzykować. Chociaż możliwe, że są przekonani, iż wszystkie wilczki muszą być w komplecie by zdecydować kogo zjeść.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość

PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   Wto 30 Gru 2014, 13:58

Nie podam ci trójcy (nie)świętej bo jest szansa, że wilki są wśród aktywnych inaczej + nie chce mi się jaj teraz główkować i wymyślać teori spiskowych więc lecę pojedynczo z wilkami ale może coś się uda ukrócić

- Guaz dead end
- SaiKun
- Hanka dead end
- Widdie nie wiem czemu mam ją uniewinniać... Daff to zrobił ale nie widzę powodów chyba, że rola mu pozwala ale taka opcja mi nie pasuje
- Crow ciekawe czy wróży jeżeli tak to mnie jeszcze inna osoba interesuje O_o
- Kivesan mało
- Kiara ni ma
- Shujin
- Ira dead end
- Kira ni ma
- AsunoHana bardziej głupota niż wilczenie ale za mało powodów do skreślenia
- Crier mało
- Daffodil tyle powodów przeciw, że prawdopodobieństwo bardzo niskie
- Lubba dead end
- Yassamet moje osobiste gdybania co do roli
- Wybuchow dead end
- Shironeko

zamiast trójki diabłów masz ósemkę kandydatów co do tego kto się wyróżnia miałaś w moim ostatnim poście który albo przegapiłaś albo olałaś...
Powrót do góry Go down
Gość

Gość

PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   Wto 30 Gru 2014, 14:38

Yassamet napisał:
Okej, Asuno - jutro wypełnij zadanie, jeśli możesz, pomyśl o wszystkich i spróbuj wybrać podejrzane trio.
Będę wdzięczna, jeśli jeszcze SaiKun by zrobił to mini-zadanko.

SaiKun napisał:

Daffodil napisał:

SaiKun, kto wg ciebie jest wilkiem?

Kira, Shironeko i jeszcze jedna osoba

Kim jest tajemnicza "jedna osoba" ?
+ Crier
Przed głosowaniem była mało aktywna, zagłosowała w ostatniej chwili na Guaza tworząc złudne alibi, gdy już wynik był przesądzony. Nie skontaktowała się z wilczkami kogo zjeść, bo zwyczajnie nie zdążyła.
17:13 - przyszedł jej post z głosem, czyli pozostała niepełna godzina do wyników.

Do Crier oczywiście pewności nie mam, lecz Kira i Shironeko pozostają niezmiennie.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość

PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   Wto 30 Gru 2014, 15:11

Widzę, że brakło wam czasu, mimo tak ogromnej jego ilości... Ech... Macie czas w takim razie do jutra do 20:00 (tj. środa)
Jutro sylwester więc raczej będziecie mieć czas.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość

PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   Wto 30 Gru 2014, 15:42

Przeczytawszy posty od werdyktu, stwierdzam, że nie dam rady zmienić zdania, ani opinii w stadzie. Miałem na ten lincz inne opcje, aczkolwiek te nie wypalą. Generalnie pragnąłem powiesić kogoś z mojej puli, którą podałem nie tak dawno temu, i zmanewrować wilki w zjedzenie kochanków – Crowa i Shironeko. Chciałem tym samym sprawdzić ich tożsamość. Plan ten miał tylko jedną dziurę – wilki mogłyby uznać mnie za lepszy cel i wtedy wszystko poszłoby na marne. Aczkolwiek nawet, gdybym to ja został zjedzony, podejrzenia tylko by wzrosły. Specjalnie uniewinniałem Crowa i Shironeko, by wilki się nie wahały nad tym, kogo zjeść. Po co przecież zjadać kogoś, kto jest podejrzany i kogo prędzej czy później powieszą? No właśnie. Trochę zjebaliście, ale niech będzie!
Tak, jak mówiłem – nie dam rady przekonać was jakąś zajebistą teorią tyle czasu przed werdyktem, dlatego proponuję rozwiązanie, które ucieszy każdą ze stron: robimy combosa Shironeko-SaiKun. Możliwe, że przez to przegramy jako króliki, ale jakoś mnie to nie trafia. Aktywność się drastycznie obniżyła w stosunku do 1. Dnia gry, a także zbyt dużo niewinnych padło przez swoje lenistwo. Dokonali sabotażu. Dlatego nie zdziwię się, gdy po tym werdykcie wszystko potoczy się tak, że Zenek będzie mógł ogłosić wilczą wygraną (pamiętajcie, że odpadną Kira i najprawdopodobniej Chiara).
Rada dla myśliwego: nie strzelaj, póki Zenek nie da werdyktu. Zobacz wynik, a potem przymierzaj się do strzału. Zależałoby mi na tym, gdybyś mocno sugerował się moją pulą podejrzanych, czyli:
- SaiKun
- Kivesan
- AsunoHana
- Crier
- Shiro
Nie strzelaj w osobę, którą wybiorę na szeryfa. Za nic w świecie.
Dobra, jedziem. SaiKun. Róbta combosa.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość

PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   Wto 30 Gru 2014, 16:13

Uhuhuhu...ale sie porobilo. ;x

No wieec tak. Jak wczesniej pisalam moim glownym podejrzanym byl i jest SaiKun. Zdania nie zmieniam wiec glosuje na niego. Podejrzewalam tez Shironeko, ale teraz zmienilam zdanie i sadze, ze jest niewinna. Mysle, ze SaiKun swoja postawa i podejsciem sprawil, ze pokazal sie jego wilczy ogonek. ;]

Ps. Sorki za brak znakow. ;c
Powrót do góry Go down
Gość

Gość

PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   Wto 30 Gru 2014, 16:24

Daffodil napisał:
Przeczytawszy posty od werdyktu, stwierdzam, że nie dam rady zmienić zdania, ani opinii w stadzie. Miałem na ten lincz inne opcje, aczkolwiek te nie wypalą. Generalnie pragnąłem powiesić kogoś z mojej puli, którą podałem nie tak dawno temu, i zmanewrować wilki w zjedzenie kochanków – Crowa i Shironeko. Chciałem tym samym sprawdzić ich tożsamość. Plan ten miał tylko jedną dziurę – wilki mogłyby uznać mnie za lepszy cel i wtedy wszystko poszłoby na marne. Aczkolwiek nawet, gdybym to ja został zjedzony, podejrzenia tylko by wzrosły. Specjalnie uniewinniałem Crowa i Shironeko, by wilki się nie wahały nad tym, kogo zjeść. Po co przecież zjadać kogoś, kto jest podejrzany i kogo prędzej czy później powieszą? No właśnie. Trochę zjebaliście, ale niech będzie!

To na cholercię to ujawniasz przed werdyktem dając w ten sposób odpowiedź wilkom... poza tym twój plan zakłada, że udupisz Crowa i Neko aby sprawdzić ich tożsamość? Przyznaj się, że zwyczajnie zwaliłeś na kochanków wilki tylko po to aby cb nie zjadły.... tak to przynajmniej wygląda z mojej perspektywy jak się mylę to sorry

Daff napisał:
Możliwe, że przez to przegramy jako króliki, ale jakoś mnie to nie trafia. Aktywność się drastycznie obniżyła w stosunku do 1. Dnia gry, a także zbyt dużo niewinnych padło przez swoje lenistwo. Dokonali sabotażu. Dlatego nie zdziwię się, gdy po tym werdykcie wszystko potoczy się tak, że Zenek będzie mógł ogłosić wilczą wygraną  

A z tym się akurat zgodzę

Nie głosuję jeszcze bo jestem ciekaw czy faktycznie warto strzelać combosa (xox)

Właśnie ciekawi mnie, że zenek przedłużył czas głosowania aż trzy godziny przed werdyktem (kiedy większość osób głosuje)... Śmierdzi mi tu trochę kolejną sprawą z wilkami ale może się mylę
Powrót do góry Go down
Gość

Gość

PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   Wto 30 Gru 2014, 17:34

Nieaktywność: Byłem w Berlinie.
------
Kive napisał:
Crow napisał:
   Przypominam, że tylko wilki wiedzą niektóre rzeczy.
   Chwilę potem (po poście Kivesan) Zen' napisał posty w których giną 3 niewinne osoby. Przypadek?

Co sugerujesz?
Kive napisał:
Jak już masz jakieś podejrzenia to je pisz, bo nie ma się do czego odnieść.
Jesteś robotem? Nie umiesz skojarzyć faktów?
Specjalnie dla ciebie:
1. Kive pisze post o tym, że nieaktywni mogą być niewinni.
Spoiler:

2. Posty Zensum'a o śmierci niewinnych trzech osób.
3. Crow pisze post o tym, że tylko wilki wiedzą wszystko. (chodziło mi o to czy dana osoba jest winna czy niewinna.)
Kive napisał:
Co sugerujesz?
Tak, sugeruję, że możesz być wilkiem.

Kive napisał:

Crow napisał:
   powinno być napisane "Kivesan" albo "AsunoHana".

Dlaczego?
Bo cię podejrzewam? Myślenie nie boli.
-----
Saikun napisał:

Spoiler:

Rozwiniesz myśl ?
Nie.
----
Spoiler Shironeko:

Jakbym nie wiedział, że jesteś czysta to pomyślałbym, że na prawdę śmierdzisz, ty moja "kochanko".
---
Daffodil napisał:
Dziwi mnie mocno fakt, że SaiKun głosuje na Shironeko, mimo iż napisałem wyraźnie o jej kochańczeniu z Crowem
Napisałem coś podobnego w poprzednim poście. Dobrze, że ktoś uważa tak samo.

Daffodil napisał:
Shironeko, bo kochanka, a Kira dlaczego?
Bo polegam częściowo na tobie i na tym co przeczytałem w innych rozgrywkach. Sam mówiłeś, że Kira jako wilk częściej wchodziłaby na forum i udzielała się, więc na razie nie biorę jej pod uwagę.

Daffodil napisał:
Crow napisał:
   Patrząc na to inaczej. Jeżeli Shironeko byłaby wilkiem to zagłosowałbym na Guaz'a podczas gdy Głosy wynosiły 2:1:1 (Guaz, Daff, Shiro) ?

Zależy, kiedy was złączono.
SpoilerDaff (część dalsz wypowiedzi):

Przeczytałem ponownie pewną część rozgrywki i długo przed głosem Shironeko wysunąłeś hipotezę Crow+Shironeko.

Daffodil napisał:

Shinoreko, czemu już Crowa nie podejrzewasz? :>
Podejrzewam, jeśli Shinoreko wzięła znikąd oczyszczenie Crow, to ten już pewnie jej nie podejrzewa. c: Jest inaczej, dzieciaczki? Czemu uważacie się nawzajem za czystych?
Daffodil napisał:
Jeśli ją podejrzewasz i uważasz za winną, to wyprowadź mnie z błędu, choć wtedy będziesz zwyczajnie kłamał.
Brzmi mi to jakbyś był wtedy 100% pewny, że nie mogę napisać "uważam ją za winną"
Źródło: Strona 9 początek.
----
Spoiler:

Bo jest duże prawdopodobieństwo, że któraś para będzie międzygatunkowa co znacznie zmienia postrzeganie winnych, dochodzą nowe teorie i wszyscy stają się ostrożniejsi co do uniewinniania i niezawodności skana.
----
Daffodil(...) napisał:
bo nikt poza mną i wami o tym, że jesteście kochankami, nie wiedział. Gdy już po raz pierwszy o was powiedziałem, uznałem, iż po prostu nie ma sensu się z tym kryć, bo i tak jesteście odsłonięci.
Gdybyś był kupidynem to wszystko byłoby klarowne dlaczego twierdzisz, że jesteśmy połączeni, ale jesteś okradzionym Grzecznym dzieckiem więc wytłumacz mi w jaki sposób odkryłeś "prawdę" i tylko ty o tym wiedziałeś?
I odpowiedz na moje hipotetyczne pytanie: Jakbyś miał 100% pewność, że nie jesteśmy kochankami jaki cel miałoby pisanie, że nimi jesteśmy?
---
(fragmet o teorii Yass i to że zamiast Shironeko dałbym Kive albo Sai'a):

Yassamet napisał:
A może chce po prostu napisać kogo najbardziej podejrzewam? Tak... seems legit.

Yass napisał:
Zachowanie Shironeko potwierdza mi tylko, że jest podejrzana. Ale chyba poczekam z nią do trzeciego dnia (o ile dożyję). A dokładniej na skan na nią. Przyda się.
Może tylko mi się wydaje, ale czy próbujesz tu zaznaczyć, że Jesteś prorokiem? (wiem, że nie możesz odpowiedzieć na pytanie twierdząco)
---
Kive napisał:
Dobra, wiec tak: do puli dorzucam jeszcze Crowa za oskarżenia z nikąd
A zrobiłeś cokolwiek, bym mógł stwierdzić, że jesteś niewinny?
----
AsunoHana napisał:
Zdania nie zmieniam wiec glosuje na niego. Podejrzewalam tez Shironeko, ale teraz zmienilam zdanie i sadze, ze jest niewinna.
Wow, czyli Shironeko zjesz nocą licząc, że jestem z nią połączony?

Ale długi post.
Głos w swoim czasie.
EDIT Błędy kodu i cytatów.

Ostatnio zmieniony przez Crow dnia Wto 30 Gru 2014, 19:02, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Gość

Gość

PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   Wto 30 Gru 2014, 17:57

Crow napisał:
Wow, czyli Shironeko zjesz nocą licząc, że jestem z nią połączony?

Lol? Nie? Nic takiego nie powiedzialam. ;] Co Ci sie chyba pomyliło.\

Edit. Znowu sorki za brak znakow. ;x
Powrót do góry Go down
Gość

Gość

PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   Wto 30 Gru 2014, 18:21

Crow, błagam, przestań wymyślać jakieś niestworzone historyjki. Tak samo jak w twej wielkiej tezie o "100% niewinności Hanki" i tutaj sie mylisz. Słowami "niekoniecznie wilk" rzuciłem zaznaczając, ze nie mam pewności co do tego, czy sa wilkami. "Myślenie nie boli" ~Crow
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   

Powrót do góry Go down

94 ~All I want for Christmas is you~

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 11 z 14Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14  Next