94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 12

Share | 

94 ~All I want for Christmas is you~

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14  Next
AutorWiadomość
Gość

Gość

PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   Wto 30 Gru 2014, 18:27

SaiKun napisał:

Kim jest tajemnicza "jedna osoba" ?
+ Crier
Przed głosowaniem była mało aktywna, zagłosowała w ostatniej chwili na Guaza tworząc złudne alibi, gdy już wynik był przesądzony. Nie skontaktowała się z wilczkami kogo zjeść, bo zwyczajnie nie zdążyła.
17:13 - przyszedł jej post z głosem, czyli pozostała niepełna godzina do wyników.
Teoria ciekawa, ale niestety błędna. Crier ze względów technicznych musiała się wyłączyć. Wiem to, bo sama się jej pytałam o to zniknięcie i jej niejako pomogłam w rozwiązaniu kłopotu. (zaznaczam rozmawiałyśmy tylko o problemie ze stroną, nie o rozgrywce)
O ile wobec Crier nie mam 100% pewności, że jest niewinna, to tego argumentu akurat używać nie mogę.

Zen, po szu ty to przedłużyłeś, było zostawić ten termin + dać osty wszystkim, którzy wtedy głosu nie oddali ._. (tak, byłam na forum koło godziny 16, ale widząc, że mam czas, pobiegłam na miasto załatwiać sprawunki)

Crow napisał:
A może chce po prostu napisać kogo najbardziej podejrzewam? Tak... seems legit
Było napisać, że teoria jest niesprawna, Shironeko niewinna, a żeby się zająć innymi, podanymi przez Ciebie. Wyszłoby bardziej logicznie.

Crow napisał:
Może tylko mi się wydaje, ale czy próbujesz tu zaznaczyć, że Jesteś prorokiem? (wiem, że nie możesz odpowiedzieć na pytanie twierdząco)
Nie dałabym się tak głupio złapać, gdybym była Prorokiem. Co więcej. Jak mam rolę wróża, to wszystkim się wydaje, że jestem wilkiem. Daff może potwierdzić... XD

Daff woła do combo, mi w to graj, będziemy mieć niezłe sprawdzenie całej sytuacji. Jeśli uda się obok siebie powiesić Shironeko i SaiKuna, to moim zdaniem min 1 wilk zemrze. Mam też nadzieję, że Chiara albo Kira będzie wilkiem (jedna z tych dwóch), bo prawdopodobnie odpadną. No cóż, Shironeko - pisałam wcześniej, że na podstawie tego powtarzania „jestem niewinna” i wręcz szarży na SaiKuna mocno mi dziewczę zaśmierdło.
Shironeko 2
SaiKun: 3
Shuj, gdzie Ciebie wywiało? Napisz coś~
Powrót do góry Go down
Gość

Gość

PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   Wto 30 Gru 2014, 18:33

Shironeko
Powrót do góry Go down
Gość

Gość

PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   Wto 30 Gru 2014, 18:34

Shiro napisał:
To na cholercię to ujawniasz przed werdyktem dając w ten sposób odpowiedź wilkom... poza tym twój plan zakłada, że udupisz Crowa i Neko aby sprawdzić ich tożsamość? Przyznaj się, że zwyczajnie zwaliłeś na kochanków wilki tylko po to aby cb nie zjadły.... tak to przynajmniej wygląda z mojej perspektywy jak się mylę to sorry
Bo rozpatrujecie jedną z kochanek jako wilka, dlatego nie było sensu się z tym kryć. Jak nie zginą poprzez lincz, to wilki już ich nie zjedzą, spokojnie. <3 I jakbyś czytał uważnie, to kochankowie mieli być zjedzeni przede mną, ale nie dlatego, bym dłużej pożył, a po to, by po prostu nie zamartwiać się rozkminianiem tożsamości Crowa oraz Shinoreko i przejść do rozmyślań nad moją pulą.
Shiro napisał:
Nie głosuję jeszcze bo jestem ciekaw czy faktycznie warto strzelać combosa (xox)
Stado jest zajęte rozkminą Shironeko oraz SaiKuna. Gracze nie wiedzą, kogo powiesić, więc wątpię, by teraz odeszli od pomysłu z combosem, skoro jest to rozwiązanie, które da odpowiedź na wszystkie ich wątpliwości.

Na cytaty Crowa odpowiem, jak poprawi kod. Widzę nieprawidłowości, które trzeba poddać korekcji. Są tam słowa, których nigdy nie napisałem.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość

PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   Wto 30 Gru 2014, 19:42

mr.Daff:
Cytaty poprawione ( a jeżeli dalej widzisz jakiś błąd albo nie wiesz skąd dany cytaty to napisz).

Daffodil napisał:
Tak, jak mówiłem – nie dam rady przekonać was jakąś zajebistą teorią tyle czasu przed werdyktem
Teraz masz czas i jeszcze wszyscy nie oddali głosów. Jestem ciekaw co wymyślisz.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość

PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   Sro 31 Gru 2014, 02:20

Crow napisał:
Przeczytałem ponownie pewną część rozgrywki i długo przed głosem Shironeko wysunąłeś hipotezę Crow+Shironeko.
Szukałem kochanków, ot co. Zacząłem to robić po ustanowieniu szeryfa, a że Shironeko z dupy cię uniewinniła, to podejrzewałem o kochańczenie. Uderzałem, nęciłem, ciągnąłem za język - w końcu się udało.
Crow napisał:
Brzmi mi to jakbyś był wtedy 100% pewny, że nie mogę napisać "uważam ją za winną"
No to widocznie dobry ze mnie aktor. <3
Crow napisał:
Daffodil(...) napisał:
bo nikt poza mną i wami o tym, że jesteście kochankami, nie wiedział. Gdy już po raz pierwszy o was powiedziałem, uznałem, iż po prostu nie ma sensu się z tym kryć, bo i tak jesteście odsłonięci.
Gdybyś był kupidynem to wszystko byłoby klarowne dlaczego twierdzisz, że jesteśmy połączeni, ale jesteś okradzionym Grzecznym dzieckiem więc wytłumacz mi w jaki sposób odkryłeś "prawdę" i tylko ty o tym wiedziałeś?
Prowokacje, Crow. : * Może za bardzo się rozpędzałem z tym "tylko ja", bo przecież jest też kupidyn. Choć równie dobrze może to być jeden z was. : > Ale dzięki za info, teraz już wiem, że nim nie jesteś. XD W takim razie związać was musiał gracz stosunkowo nowy - inny złączyłby siebie i kogoś jeszcze, a w waszym przypadku tak nie jest.
Crow napisał:
I odpowiedz na moje hipotetyczne pytanie: Jakbyś miał 100% pewność, że nie jesteśmy kochankami jaki cel miałoby pisanie, że nimi jesteśmy?
Dla przykładu wmanewrowanie wilków w mord na jednym z was. To by sporo powiedziało o składzie wilków. : D
Crow napisał:
A zrobiłeś cokolwiek, bym mógł stwierdzić, że jesteś niewinny?
Ooo... ktoś formułuje wypowiedzi jak ja. <3

Nie wiem w ogóle, na co ci ta wiedza. Jest tobie kompletnie niepotrzebna, a część posta, w którym to zawarłeś, jest po prostu zapychaczem. Chyba że szukasz jakichś haków na lincz. Byłoby ciekawie, nie powiem.

Co do wyjeżdżania z teorią, to mimo że pisałem to w tamtym poście nadal mając na uwadze poprzedni termin głosowania, to nadal uważam, iż nie ma to sensu. Popatrz, Crow, ile głosów już oddanych. Gdybym dał jakąś nową teorię, mógłbym jeszcze bardziej rozbić głosy i byłby np. potrójny lincz.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość

PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   Sro 31 Gru 2014, 15:52

Ech, dzisiaj nie ma czasu.
Shironeko

Szczęśliwego Nowego Roku.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość

PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   Sro 31 Gru 2014, 16:32

SaiKun.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość

PisanieTemat: dziękuję pan transformator   Sro 31 Gru 2014, 16:42

SaiKun
Powrót do góry Go down
Gość

Gość

PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   Sro 31 Gru 2014, 16:47

Saikun
Wygląda na to, że przeżyję.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość

PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   Sro 31 Gru 2014, 17:56

... naprawdę nikt z was nie przewidział takiego obrotu spraw, że kochankowie siebie nie uśmiercą i zagłosują na SaiKuna? xDDD NAPRAWDĘ?!
Powrót do góry Go down
Gość

Gość

PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   Sro 31 Gru 2014, 17:58

Shironeko
Powrót do góry Go down
Gość

Gość

PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   Sro 31 Gru 2014, 18:06

Cała nadzieja w Widdiful. Może się pojawi. Prędzej liczyłbym na jej pojawienie się, niż Chiary czy Kiry. Widdiful, jak wejdziesz, głosuj na Shironeko. Robimy combosa.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość

PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   Sro 31 Gru 2014, 18:17

Daffodil napisał:
... naprawdę nikt z was nie przewidział takiego obrotu spraw, że kochankowie siebie nie uśmiercą i zagłosują na SaiKuna? xDDD NAPRAWDĘ?!

Teraz im to piszesz ? Powtórka z 93 ? Skoro ja znowu jako mięso armatnie, to niech choć wilka zajebią! Znowu będzie twoja wina Daff
Powrót do góry Go down
Gość

Gość

PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   Sro 31 Gru 2014, 18:20

Moja wina za to, że ludzie nie domyślili się oczywistej rzeczy? xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Pozdrawiam.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość

PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   Sro 31 Gru 2014, 18:21

Hej! Przepraszam, że nie pisałam - wcale nie olewam gry. Serio nie miałam czasu, nawet dziś. Koleżanka zaraz do mnie przychodzi, więc chcę chociaż oddać głos. Nie przeczytałam wszystkiego, co pisaliście, ale wczoraj zdążyłam zobaczyć, że głosowanie jest przedłużone. Głos na Shironeko.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość

PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   Sro 31 Gru 2014, 18:22

Zenku!
Na prezent sylwestrowy zrobiłam Ci rozpiskę od Twojego werdyktu, to ile postów napisał i kto zagłosował. Stan na tę chwilę obecną, więc posty dalsze się mi nie wliczały. Post z samym głosem też się liczył jako post u mnie. Podkreśliłam tych, którzy do tej pory nie napisali nic.
- SaiKun 13 postów, głosował
- Widdie     1 post, głosowała
- Crow   7 postów, głosował
- Kivesan 11 postów, głosów
- Kiara       0 postów, nie głosowała
- Shujin 4 posty, głosował
- Kira         0 postów, nie głosowała
- AsunoHana 6 postów, głosowała
- Crier 6 postów, głosowała
- Daffodil 15 postów, głosował
- Shiro 6 postów, głosował
- Yassamet 9 postów, głosowała
- Shironeko 6 postów, głosowała

Stan głosowania na tę chwilę:
Shironeko 6
SaiKun 6
Powrót do góry Go down
Gość

Gość

PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   Sro 31 Gru 2014, 18:23

CHIARA I KIRA, NIE GŁOSUJCIE NA NIKOGO Z DWÓJKI SHIRONEKO/SAIKUN. ZAGŁOSUJCIE NA SIEBIE ALBO W OGÓLE NIE GŁOSUJCIE. LEPIEJ DLA NAS.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość

PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   Sro 31 Gru 2014, 19:33

Bvuahaha ^^ Żegnam
Powrót do góry Go down
Gość

Gość

PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   Sro 31 Gru 2014, 19:37

SaiKun napisał:
Bvuahaha ^^ Żegnam
Żegnam i szczęśliwego nowego roku życzę. Choć takie życzenia się nie przydadzą, bo będziesz martwy. W takim razie wygodnej i ciepłej trumny!
Powrót do góry Go down
Gość

Gość

PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   Sro 31 Gru 2014, 20:16

Niech myśliwy strzela po werdykcie. Koniecznie! Od werdyktu zależeć będzie, w kogo strzelić.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość

PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   Sro 31 Gru 2014, 21:17

Wkrótce już rok 2015, więc Happy New Year, ludziska.
Dzisiaj wyjątkowy werdykt.
Postanowiliście wyrzucić w niebo z fajerwerkami SaiKuna oraz Shironeko.
SaiKun był tylko grzecznym dzieckiem.
Shironeko był również grzecznym dzieckiem.
Poszliście spać po udanym rozpoczęciu Nowego Roku.
Budzicie się rano, a tu Crow grzeczne dziecko z miłości do Shironeko umrzył z tęsknoty, zapłakał się na śmierć po prostu.
Daff jak zauważyliście leżał z flakami na wierzchu. Diabełki skusiły go do seppuku... rakietą przeciwpancerną...
Ale to nic, odpaliliście tv, a podczas oglądania Yassamet odstrzeliła sobie łebek z tęsknoty za miłością - Daffem. W końcu poleciała na wyspę i murzynki.
Oboje byli dziećmi, z tym że tylko Yass grzecznym, Daff stracił swoją grzeczność przez Złośliwego Elfa. Yass była kupidynem.
Jak to zwykle bywa, Daff ma prawo do oddania testamentu oraz oddania stołeczka szeryfa mikołaja.
Ach, omal nie zapomniałem.
Kiara(Chiara) też umrzyła w lesie zgwałcona.
Strzelczyni ma ewentualne szanse na oddanie strzału, ale wątpię, by się skapnęła.
Kira udusiła się po uznaniu za zaginioną.
Reszta ostów jest anulowana.
Kira była prorokiem.
Widdiful za jedyny post masz pół osta.

Ostatnio zmieniony przez Zensum dnia Czw 01 Sty 2015, 19:01, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość

Gość

PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   Sro 31 Gru 2014, 22:31

Na razie napiszę tylko tyle, bo jeszcze główkuję, ale jak już dojdę do jakichś wniosków, to się rozpiszę:
- Widdie - wilk (?)
- Kivesan - wilk
- Shujin - Shujin
- AsunoHana - wilk
- Crier - wilk (?)
- Shiro - kupidyn

Najśmieszniejsze jest to, że Zenek pytał się na czacie, jaki musi być stosunek wilki-króliki, żeby gra się skończyła. Powiedziałem mu, że musi być więcej królików niż wilków, ew. tyle samo wilków co królików, ale szeryfem musi być królik. Czyli tak właśnie jest, inaczej Zenek nie miałby wątpliwości. ->wszystko zależy teraz od Daffa
Kupidyni mogliby teraz we wspaniały sposób przekazać tutaj o ich roli, byleby zasady teoretycznie nie złamać. Wilki mogą wiedzieć, no one cares.
Shiro, bardziej lubisz Daffa i Yass czy Crowa i Shironeko?

Zresztą, ta rozgrywka jest beznadziejna, straciliśmy obu wróżów, bo wylecieli za nieaktywność, nikogo nie skanując, a dzięki kupidynom straciliśmy 4 królików.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość

PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   Sob 03 Sty 2015, 15:16

Yay, przy mikołaju znalazł się testament, a oto jego treść:

"Szeryfem zostaje Widdiful. Jest ona całkowicie czysta, więc nie tykać jej. Pod żadnym pozorem.
Chiara najpewniej nie strzeli. Nie należy napalać się na celny strzał, nie mówiąc już w ogóle o jakimkolwiek strzale.
Wkurza mnie fakt, że wszyscy wróżbici olali sobie grę. Kapitalnie po prostu. Dzięki nim praktycznie nie mamy szans na wygraną. Jednakże króliki mogą ją osiągnąć, ale muszą wytężyć mózgi i współpracować.
Jeśli gra będzie trwała dalej w momencie przekazania szeryfa, oznaczać to będzie, że Widdiful będzie na 100% niewinna – to będzie pierwszy skan. Pozostają: Shujin, Crier, Shiro, AsunoHana oraz Kivesan.
W tym momencie stwierdzam, że popełniłem błąd, ufając Yassamet co do tego, że Shujin jest niewinny. Przestrzegałem ją, ta nawet niepotrzebnie go broniła, aczkolwiek coraz więcej na tego pana wskazuje. W poprzedniej grze wyjechał ze swoją własną teorią. W obecnej nie powstała żadna jego autorstwa, mimo że miał ku temu wiele okazji. Ciągła podpinka pod innych, prowadzenie w sposób iluzoryczny prowokacji, które miałyby wyłapać wilki, ciągnięcie za język tak naprawdę bezcelowo itd. Rozważcie go jako kandydata do linczu. Jeśli ten pan ma być wieszany, to tylko w podwójnym wieszaniu – musi zginąć z kimś jeszcze. Nawet jak wam wystawi winnych, to nie wierzcie mu do końca. Musicie sprawdzić jego tożsamość za wszelką cenę. Nie pozwólcie, by wyrobił sobie alibi na poświęceniu lamerskich wilków.
Uwaga, dzielę was na grupki:
1. Widdiful i Kivesan
2. Shujin, AsunoHana, Shiro oraz Crier
Jeśli wiedźma jest w 1. grupie, to niech wskrzesi SaiKuna. Był aktywny i chętny do gry. Przyda się niewątpliwie w tej sytuacji. ON MA BYĆ WSKRZESZONY W TEJ RUNDZIE I TO PRZED WERDYKTEM.
Jeśli wiedźma znajduje się w 2. grupie, to niech DOPIERO W NASTĘPNYM DNIU, PO WYDANIU WERDYKTU wskrzesi SaiKuna bądź samą siebie.
W ten sposób macie niejako 2 skany. Nadrobiłem za dwóch wróżbitów. XDDD Pamiętajcie, że w składzie niewinnych macie jeszcze kupidyna (Widdiful jako kupidyn – pewnik), wiedźmę oraz bezrolnego. Waszym zadaniem będzie odszukać królika bez roli i go nie powiesić. A przynajmniej postarać się tego nie zrobić, albowiem możecie pozwolić sobie na lincz na niewinnym, ale tylko pod warunkiem, iż wieszanie będzie podwójne, bo tylko wtedy na 100% traficie wilka. Byłoby kapitalnie, gdybyście powiesili dwóch wilków jednocześnie. Będę z was wtedy dumny.
Shujin przez całą grę próbował kogoś wrobić w kupidynostwo. Najpierw Iramai – była niewinna, potem Kira – niewinna, a co z Shiro? Zakładając, że Shujin jest potencjalnym wilkiem, trzeba rozważyć, czy to zagranie nie jest przypadkiem podpuchą. I owszem, Shiro kupidynem nie jest – nasz Shujek myli się przez całą grę, co do tego, kto tę rolę posiada.
Będę dzwonił do Chiary. Poinformuję ją, że czas strzelać. Na pewno jakiegoś wilka wam zajebie, jeśli w ogóle zdecyduje się podejść do komputera.
WIEDŹMA MA NIE WSKRZESZAĆ ŻADNEGO Z KOCHANKÓW! JEŚLI TO ZROBI, WTEDY ELIKSIR SIĘ ZMARNUJE, BO TAKI GRACZ ZNOWU SIĘ ZABIJE NA WIDOK MARTWEGO KOCHANKA.
Resztę pozostawiam wam. Dam się wykazać przed końcem gry. Nie zawiedźcie mnie. Pamiętajcie, że wilków jest troje!
Razem z Yassamet życzymy szczęśliwego roku 2015 i króliczej wygranej na dobry jego początek!"

W takim razie Widdi, masz władzę.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość

PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   Sob 03 Sty 2015, 15:36

W sumie to Daff nieźle się komunikował "poza" rozgrywką. Najpierw owe sms'iki z Gauzisem, potem pewnie od Widd jakoś jej rolę wyciągnął, a teraz powie Chiarze, w kogo ma strzelić.
Zensum napisał:
"Będę dzwonił do Chiary. Poinformuję ją, że czas strzelać. Na pewno jakiegoś wilka wam zajebie, jeśli w ogóle zdecyduje się podejść do komputera."

Ja już wszystko wiem, ale teraz czekam na wasze wnioski.
Nawet nie próbujcie na mnie teraz głosować, jeśli ktokolwiek ma taki zamiar to najpierw niech napisze tu do mnie o tym. Nie rzucajcie pochopnie głosów, bo Daffuś wam tak powiedział. Ja się wybronię, o ile taką szansę mi dacie.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość

PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   Nie 04 Sty 2015, 23:43

wow nic się nie dzieje O_o

Daff nie robił bym sobie wielkiej nadziei na tą grę... gracze którzy pozostali raczej nie są osobami toczącymi zaciekłe rozmowy. Dowodem na to jest aktualny stan gry :/

Ok niech będzie wysilę się i coś napiszę (jak by co posta piszę na bieżąco z myśleniem więc będzie pewnie trochę niepotrzebnych danych (sorry >///<)
Podejrzani:

Kivesan, Shujin, AsunoHana, Crier,

Sprawę ułatwia to, że teraz nie trzeba szukać wilków (wróć, jasne, że trzeba) a jedynie jednego niewinnego

wait. Jedna rzecz mi nie pasuje zostało nam sześciu graczy i role: 2 kupidyny, wiedźma i królik. W sumie cztery role nie wilcze i w teorii są jeszcze trzy wilki co by dawało nam siedmiu graczy :/ są w takim razie trzy opcje albo mi się coś popieprzyło albo zenek coś zjebał albo tak na prawdę są dwa wilki...(szukajcie trójkątów one zawsze są wszędzie gdzieś ukryte)

Shuj za dużo nagle zacząłeś gadać przestraszyłeś się tego co napisał Daff?(mało ważne) Poza tym idąc tropem z poprzedniego akapitu mam pytanie... jakim cudem grasz bez roli skoro wszyscy grający niewinni powinni mieć jakąś rolę, hmmm?(ważniejsze)(tu też szukajcie trójkątów)

Kliknij mnie <3:

Więc drążmy dalej... obiekt Crier mało treści ciekawej... cholera no... ciekawi mnie jej sprzeczka z Shujem W sumie takowy pan w swoim pierwszym poście spośród grających teraz osób tylko o niej wspomniał (no i o mnie ale o sobie nie piszę przecież xP) w każdym razie po co ta awanturka? może żeby trochę odciągnąć ich od siebie nawzajem... bo nie była ona długo ciągnięta ale nadal na tyle aby trochę ich oddzielić. Jeżeli Shuj wilczy ładnie to by wyglądało z tobą w obrazku

Asuno jeaz napisz coś bo nie ma cię nawet o co oskarżać (mówię tu jak najbardziej serio)... ehh Głos na daffa raczej nie będzie dobrą poszlaką... dziwne jest to, że tak długo ci szło pisanie tego posta po czym coś się dziwnego stało ale patrząc na ilość tnących się komputerów w tej rozgrywce (i tego, że wybuchow był złodziejem na co też miała być mała szansa... lol właśnie to ogarnąłem xP) zaczynam w to wierzyć. To nie znaczy jednak, że jesteś niewinna
Patrząc z drugiej strony jak już piszesz to piszesz o niczym albo o czymś po czasie. Zaraz po tym jak Daff zagłosował na Guaza magicznie zwróciłaś uwagę, że może być jednak winny (śmierdzi mi ubezpieczaniem się) odn=>str.12
Jak tak patrzę na późniejsze twoje ataki to nie można ich nawet atakiem nazwać... wygląda to bardziej na strzelanie w graczy (niewinnych do tego) mając nadzieję, że ktoś coś podłapie.

Kive też mało chyba najmniej w ogóle >( weźcie się trochę wysilcie ludzie jak już gracie jeaz. Ładny wywód przed podawaniem swoich podejrzanych kiedy Yass o to prosiła odn.=>str.
18 Głównie jedno mnie zastanawia czemu w czasie głosowania na Sai/neko nie zagłosowałeś w poście
Kliknij mnie <3:

A czekałeś nadal... dopiero po tym jak Yass zagłosowała i wyraziła swoją chęć do linczu dorzuciłeś swój głos... odn.=>str. 19

Other interestin' stufffffff: (czyli rzeczy nie tak ważne ale zawsze)
-"W ostatniej chwili" na Guaza głosowali: Kive, Crier no i może jeszcze ew Shuj

Ok napisy końcowe:
-ZEN napisz termin głosowania
-Pisać coś kur*a bo to mi się nie powinno chcieć grać a nie wam
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   

Powrót do góry Go down

94 ~All I want for Christmas is you~

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 12 z 14Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14  Next