94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 4

Share | 

94 ~All I want for Christmas is you~

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 14  Next
AutorWiadomość
Gość

Gość

PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   Sob 20 Gru 2014, 22:02

Chiara napisał:
jak mogłas zauważyć właśnie to napisłam wcześniej że zuważyłam że Daff ogarnia i to dobrze ale coż jak ktos nie ma umiejętności czytania ze zrozumieniem i szybkiego analizowania to cóż jak moge...

Dobra, spokój. Zauważyłam, co piszesz, dlatego zadawałam pytania np o to, po ilu i jakich rozgrywkach to zauważyłaś, więc nie widzę sensu oburzania się, nieuzasadnionego wywyższania się nade mną i obrażania mnie.

Chiara napisał:
*nie musiał grać aby zobaczyć że ogarnia
Zdradź mi sekret, co można wywnioskować po tym, jak ktoś prowadzi grę. Czy stąd dowiadujemy się, czy ktoś jest dobrym graczem?

Crier napisał:
Wdzięczna bym była za przecinki.

Popieram Misiu. = ] I jeszcze za czytanie postów i usuwanie błędów ortograficznych.

Daffodil napisał:

nie wplątuj do gry wątków spoza niej (oczywiście takich, które sprawy nie ruszą do przodu).

Dzięki Daff, mi też nie chciało się tego pisać, więc skopiuję i się zgodzę.

Chiara napisał:
raban jest bardzo potrzebny

Kurczę, skup się na grze i mów wprost o co Ci chodzi i kogo podejrzewasz, powiedz dlaczego wg Ciebie jest potrzebny rabat, a nie robisz z siebie wszechwiedzącą wróżkę i się niczym nie podzielisz. Jak tak dalej pójdzie uznam, że albo zostałaś przez kompanów diablich wystawiona jako przynęta (na powieszenie) albo jesteś kretynką i zamiast grać, żartujesz sobie z nas wcale nam nie pomagając.

Iramai napisał:
bo przeglądnełam tak ogólnie i widziałam że głosowanie trwa, że werdyktu nie było, więc zagłosowałam, a teraz sie wgłębiłam w treść postów i szczerze mówiąc trzeba mieć sie na baczności, bo jak dla mnie ta Chiara dziwnie sie zachowuje albo specjalnie robi taką szopkę !! A co z Guazisem czemu on nic nie pisze ??

Nie czytałaś dokładnie postów tylko widziałaś, że werdyktu nie było, ale wiesz, że Chiara szopkę robi? Wytłumacz.

Shiro napisał:
Crow napisał:
Nie przeczytałem jednej a paręnaście (chyba z 12-14). Nie podam Ci wszystkich numerów bo nie pamiętam ale możesz byś pewny, że przeczytałem z analizą rozgrywkę 93.

Szczerze nie wieżę ci, że przeczytałeś 14 rozgrywek (nikomu by się nie chciało) W zgłoszeniu napisałeś, że przeczytałeś jedną więc zgaduję że jedyną grą jaką NAPRAWDĘ przeczytałeś jest 93 (jeżeli się mylę to grzecznie przepraszam)

Też mi się nie widzi jakoś, żebyś przeczytał tyle rozgrywek. Myślę, że kłamiesz. Czyżbyś diablił Crow?

Dłuższego chyba nie mogłam zrobić... Sorry.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość

PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   Sob 20 Gru 2014, 22:09

Wiesz jak co drugi post to Chiary i jeszcze początki jakieś nie fajnie ... mam pamięć wzrokową wiec tak jakby można powiedzieć że skanuje teksty które przeglądam. Nie wgłębiałam się w ich sens merytoryczną i ich nie dedykowałam tylko widziałam, coś tak było o tym, że Daff jest jakimś prorokiem i coś tak ... nie do końca wiem o co chodzi ...no taka szopka jak dla mnie wiec napisałam.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość

PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   Sob 20 Gru 2014, 22:10

Shuujin, bo jestem dobrym dzieckiem i chcę prezent od Mikołaja ^_^!
Daffodil jest diabełkiem. No dobra, może nie jest, ale to wyciąganie wniosków z kilku zdań, które ludzie napiszą... gdyby faktycznie tak myślał, to powinien podzielić się z resztą grzecznych dzieci tym, co go skłoniło do takiego sądu (chodzi mi przede wszystkim o uniewinnienia).
Chiara, dzieciaku, ogarnij się :O! Daffodil, możesz wytłumaczyć o co jej chodzi? Bo wyraźnie ma to związek z Tobą i chciałabym wiedzieć, czy podchodzi do gry na poważnie, czy też kompletnie ma na nią wyje****? Jeśli podchodzi poważnie, to jest podejrzana, bo takiego chaosu nie robi się bez powodu.
Diabełków będzie 4.

Guazis - głosujesz na siebie, a później nic się nie odzywasz. Skoro jesteś tak bardzo pewny siebie, to może włączysz się do gry, by na przyszłość ludzie wiedzieli, że można Ci dać rolę szeryfa (mikołaja).
Powrót do góry Go down
Gość

Gość

PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   Sob 20 Gru 2014, 22:14

Shironeko napisał:
gdyby faktycznie tak myślał, to powinien podzielić się z resztą grzecznych dzieci tym, co go skłoniło do takiego sądu (chodzi mi przede wszystkim o uniewinnienia).
Gdybyś faktycznie umiała czytać, ta część postu w ogóle by nie istniała. : >
Shironeko napisał:
Daffodil, możesz wytłumaczyć o co jej chodzi? Bo wyraźnie ma to związek z Tobą i chciałabym wiedzieć, czy podchodzi do gry na poważnie, czy też kompletnie ma na nią wyje****?
Powiem tyle - póki nie będzie pisała jakichkolwiek wniosków, to nie traktujcie jej poważnie. To osobista potyczka między nią, a mną. Nic poważnego, aczkolwiek ją boli to, że na razie ja wygrywam, a ona nie. Stąd jej te tajne plany, które mają zniszczyć mój plan.

Ostatnio zmieniony przez Daffodil dnia Sob 20 Gru 2014, 22:34, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość

Gość

PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   Sob 20 Gru 2014, 22:19

Daffodil, pisanie "powinno być oczywiste", itd. nic nie tłumaczy, soreczki, mój drogi :P. I ogarnij cytaty, bo się tego czepiasz a sam walisz identyczny błąd.
Okej, dzięki za wyjaśnienie :).

edit: gram w to po raz pierwszy, więc może niektóre rzeczy są dla Ciebie oczywiste, ale dla mnie jeszcze nie bardzo.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość

PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   Sob 20 Gru 2014, 22:20

Shironeko napisał:
[colo]Shuujin[/colo], bo jestem dobrym dzieckiem i chcę prezent od Mikołaja ^_^!
[...]
Diabełków będzie 4.

Guazis - głosujesz na siebie, a później nic się nie odzywasz. Skoro jesteś tak bardzo pewny siebie, to może włączysz się do gry, by na przyszłość ludzie wiedzieli, że można Ci dać rolę szeryfa (mikołaja).

1.Głosujesz na Shujina, tylko dlatego, że chcesz prezent? Jakieś konkretniejsze powody? I czemu na niego głosujesz skoro tak samo jak Guaz nie odezwał się wcale od głosu na siebie na szeryfa?
2.Czemu jesteś pewien, że 4 diabły?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość

PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   Sob 20 Gru 2014, 22:24

1. Ahaha, masz rację :D! On też nic nie napisał, maj bad~ :3! Czytałam wcześniejszą rozgrywkę, wydał się ogarnięty, tyle.
2. PewnA!!!!!! Grrr!!! Bo... matematyka.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość

PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   Sob 20 Gru 2014, 22:28

Rozwiń tę swoją matematykę na diabły, proszę.
EDIT:Sorry jeszcze raz tyś świerzak. Już wiem, żeś dziewczyna.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość

PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   Sob 20 Gru 2014, 22:37

Kłaniam się, drodzy przyjaciele i nowy gracze.
Na początek formalność, bo m.in. przeze mnie Zenek czeka z werdyktem (za co przepraszam, ale wcześniej nie miałam możliwości poświęcić czasu temu forum). Choć to i tak niewiele zmieni, ale osobiście wolałabym Mikołaja Gauzisa. Powód jest bardzo prosty - Guaz nie prowadzi dyskusji w sposób tak szybki i nie zaczepia aż tylu osób na raz, stara się bardziej „panować nad całością” zamiast „wyciągać od każdego indywiduum informacje”. Zbiera do kupy i wnioskuje.  Czy chcę przekazać, że działanie Daffa jest bardziej niepożądane? Nie. Wolałabym, by jedna osoba prowokowała do dyskusji i zastawiała pułapki słowne, a druga osoba (Mikołaj najlepiej) z osobnego punktu widzenia wyciągała wnioski i konsekwencje. Moim zdaniem byłoby to bardziej produktywne od połączenia prowokator+szeryf. Ale jestem w mniejszości, Daffa chyba już wygrał (chyba = nie liczyłam głosów, widziałam tylko ich rozrzut).

A teraz już przechodząc do tych pięciu stron, które nacykaliście jednego dnia (i to nie całego). Swoją drogą gratuluję tej aktywności, przed moją przerwą było to niespotykane. To, co wypiszę, to będzie tak naprawdę skumulowanie wszystkich teorii i tropów, więc wybaczcie mi wypisywanie oczywistości.
Pierwszą hipotezą, jaka padła (od Daffa), było to, że ktoś sprzed jego głosu (Shiro, Crier, Crow, Kivesan, SaiKun, Shujin) jest złodziejem. Postawił na Shujka. W kolejnych postach Shujka uniewinnił. Przyciągnęło moją uwagę to:
Daff napisał:
Ktoś z głosujących dotychczasowo jest złodziejem. Zatem jedno z was będzie na 100% czyste. Rolę tę pewnie posiada Shujin. Dlatego na starcie jest czysty. Uniewinniam cię, skarbie ty mój. ; ***
Może ewentualnie Shiro. Czemu nie?

Jak myślicie, co ukradł złodziej?
Zwłaszcza to ostatnie. Ludzie potraktowali to jako zachętę do myślenia. Ja tu widzę małą ironię i drugie dno - ktoś okradł Daffa. Nie mówię, że Shuj, ale skupiam się na samym fakcie. Daffa nasz mógł podejrzewać, że była to osoba, która go wyprzedziła, bo Zenek mu wysłał PW z informacją, że został okradziony. Moją hipotezę potęguje fakt, że Daff jest aktywny, wyróżnia się, więc złodziej szukając ofiary pomyślał wpierw o nim. Czemu Daff uniewinnił złodzieja? Bo pewnie sędzia mu przesłał informację o tym, co złodziej ukradł (nie wiem, czy to dobrze, czy źle, nie pamiętam). Zakładam więc, że Daff został okradziony ze zwykłego króliczka.
Czemu Daff wskazał na złodzieja Shuja - nie wiem, nie wyciągnęłam tego z jego posta.
Teoria 1A: Daff jest okradziony (więc jest czysty), okradł go Shujin, ukradł jedynie króliczka, więc też jest czysty.
Teoria 1B: Daff jest okradziony, ale złodziejem jest ktoś inny. Jednak jest czysty, bo nie było czego kraść.
Teoria 2: Jednak Daff nie wie, co mu ukradli, jednak odebrałam źle jego posta - więc uniewinnianie złodzieja jest niemożliwe.
Musimy też wziąć pod uwagę, że Daff najpewniej wskazał kandydatów na złodzieja przez to że Zenek podał, że zaraz porozsyła role. A co, jeśli złodziej napisał PW, ale nie napisał posta? Ktoś już to też sugerował, teraz nie odkopię, kto to był.

Druga hipoteza, to spekulacja Gauza na temat naszego kochanego Daffa. Doczepił się właśnie tej spekulacji u Shuja i podejrzewa go (D.) za proroka(wróża) lub za diabełka(wilka). Czy Daff mógłby być prorokiem? Nie mam tej pewności, gra tutaj ostro, co z posiadaniem roli proroczej mogło by być niebezpieczne. Poza tym skąd mógłby wiedzieć, że Shuj, to złodziej, jako prorok? Toć sędzia powinien zwrócić tylko informację „winny/niewinny” Ale w sumie gramy u Zenka...  Co zaś się tyczy diabełka - mogłoby to być, bo już raz widziałam taką szarżę od Daffa na zwykłego gracza (mówię u Chiarze, rozwinę temat potem), gdy Daffa faktycznie wilczył. Tak naprawdę potwierdzenie lub zaprzeczenie tej spekulacji dałby mi post Shuja, w którym Shuj w jakikolwiek sposób odniósłby się do tego uniewinnienia. Bez tego to ja sobie mogę gdybać ile wlezie.
Teoria 3A: Daff jest prorokiem (nie jestem co do tego przekonana, jednak Kiveś też się u niej skłania)
Teoria 3B: Daff jest diabełkiem (aby się do niej odnieść, czekam na Shuja, ku tej teorii skłania się Chiara)

To, co następne jest warte poruszenia, to „wymiana zdań” (delikatnie mówiąc) Chiary z Daffem.
Polecę bez cytatów, by nie rozciągać eseja jeszcze bardziej. Chiara pisze zbyt emocjonalnie. Rzuca się bardziej, niż ja się rzucałam, kiedy Daff-wilk z Guazem-wilkiem zafundowali mi powieszenie. Moim zdaniem, to jest już wykryty wilk. Najpierw się strasznie rzuca, potem rzuca postem, w którym „zgadza się z Daffem w sprawie Widd”.
Chiara napisał:
Dziękuje Daff ... a i tak zgadzam sie z Tobą że Widdi jest czysta choć oboje sie uwiesiliście na mojej szyji wiem że to kochacie ale .... i dziękuje za potwierdzenie, że wiesz o kogo mi chodzi jak Ty mnie rozumiesz .....a i chyba okażę troche wiecej rozumu i skończę tą głupią dyskusje na temat rozgrywek które czytałam ...
Jest takie zachowanie w psychologii, jak „wycofanie”, które w dużym skrócie polega na tym, że jeśli osoba widzi, iż nie osiągnie celu, to zaczyna działać przeciwnie, niż działała dotychczas. Studentem psychologii nie jestem (choć studentem jestem XD), ale pasuje mi to - Chiara na początku atakowała Daffa(a sama na niego głosowała), zniżała jego teorie do poziomu gruntu, ale widząc, że nie ma wsparcia u innych, zaczęła się z nim „zgadzać”. Moim zdaniem dziewczę to ma rogi większe od męża, którego żona zdradza.
(strona 4) Jeszcze to „posiadanie własnego celu”. Śmierdzi mi jak cholera, jak... brak chęci współpracy z grupą, a chęć ich wymordowania. Co oczywiście jest pasujące do diablątka.

W międzyczasie padła hipoteza, że Widdful jest czysty. Ciężko mi się do niej odnieść, ponieważ nie znam człowieka, ale czytając jego posty, składne i logiczne, jestem w stanie się przychylić do tej opinii.

Shiro i Widd przyczepili się do tego, że Crow przeczytał kilkanaście rozgrywek. Choć nie  przemawia do mnie to, że faktycznie tyle przeczytał, to jednak jest wciąż to zbyt słabe oskarżenie, jak dla mnie. Nie można powiedzieć, że ktoś wilczy, bo skłamał o ilości nieprzeczytanych rozgrywek - a na to nakłada się fakt, że nie można być pewnym kłamstwa z powodu „na pewno mu się nie chciało”. Pokrętnie napisane, ale mam nadzieję, że widzicie mój tok rozumowania.
Na Crowa miałabym oko, bo jak dla mnie stoi pod znakiem zapytania.

Na Imaraia już poleciały wątpliwości, nie będę ich powtarzać póki co, najwyżej później się do nich odniosę albo przyłączę się do linczowania.

Podsumowując: Moim zdaniem układ jest następujący:
Daffa okradziono, złodziej ukradł rolę królika. Guaz nie pisze, bo nie ma czasu, ale jego ostrożność w tamtym jednym poście skłania mnie do myślenia, że jednak jest niewinny. Chiara jest winna moim zdaniem, argumentację pisałam wyżej. Crow stoi pod znakiem zapytania, przyglądałabym się. Wobec Widda nie mam pewności, ale spekuluję, że czysty może być (a może to ten złodziej, co Daffa okradł? :’D).

Sprawa ilości diabląt: Jest nas 18, jest 2 wróżbitów, 2 kupidynów, wiedźma, myśliwy, złodzieja, to daje razem 7 ról. Do tego dochodzą dwie pary kochanków = 11 osób. Myślę, że wilków będzie między 20% a 25%, czyli 4 sztuki.

Wyprzedzając oczywiste pytania:
Jestem na forum od pewnego czasu, wracam z długiej przerwy. Rozgrywek w czasie swojej absencji nie czytałam, nie znam ich przebiegu, samego Daffa, Guaza i Shuja znam z gier wcześniejszych. Spekuluję, że Daff się nie zmienił, bo jednak kontakt z nim utrzymywałam (wiem, marny argument, ale zawsze~!).
Czekam na posty Gauza i Shujka, mam nadzieję, że będą dla mnie wskazówką.
Offtop:
1. Daffa, dzięki za dedytkę <3 Komora gazowa nr 5 otwarta, czekam na załadunek!
2. I w ogóle weź schowaj te animacje do spoilów, ciężko mi się przez nie czyta Q_Q
3. Wybaczcie wszyscy, u mnie esejowanie na początku gry jest normalne :<

EDIT1 - korekta BBcode
EDIT2 - zamiast 2 wróżów dałam 2 złodziei, niedopatrzenie.

Ostatnio zmieniony przez Yassamet dnia Sob 20 Gru 2014, 22:48, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Gość

Gość

PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   Sob 20 Gru 2014, 22:43

Shironeko napisał:
Daffodil, pisanie "powinno być oczywiste", itd. nic nie tłumaczy, soreczki, mój drogi :P.
Rabbit Doubt to gra, który wymaga umiejętności łączenia faktów. Jeśli tego nie potrafisz, to będzie tu dla ciebie ciężko.
Shironeko napisał:
2. PewnA!!!!!! Grrr!!! Bo... matematyka.
18 * 0,2 = 3,6 ~ 4
18 * 0,25 = 4,5 ~ 5
Zatem 4 nie jest pewniakiem. Poza tym zauważ, że mamy tutaj 2 wróżbitów, a to oznacza 2 skany na dzień. W najlepszym przypadku wystarczyłyby 2 Dni, by zaorać wilcze stado. c: Ja tam nadal waham się miedzy 4, a 5, z naciskiem na 5 ze względu na 2 wróżbitów i braku jakiejkolwiek dodatkowej roli wilczej, typu szpieg czy sobowtór.

Do posta Metysa odniosę się później. Na razie muszę przeczytać.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość

PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   Nie 21 Gru 2014, 00:40

Wiec no tak o ... dziękuje wszystkim za tak piękną grę w tak beznadziejny przedstawieniu( z góry przepraszam za zachowanie ) ..oki przechodzę do wniosków...Daff, skąd możesz wiedzieć czy ja to robię na poważnie czy nie ( tak możesz powiedzieć, że mnie znasz ...ale to jest gra i każdy ruch jest dozwolony!! i mogłabym wykorzystać pewne fakty, które niedawno pomiędzy nami zaistniały)... dedukując moje zachowanie jest typowo wilcze ... wiec chymm musisz być wilkiem i w tak beznadziejny sposób mnie bronic( bo ja nim tez hipotetycznie byłabym), albo musisz być wilkiem, żeby wiedzieć, że nie należę do waszego wilczego stadka, bo jeśli oparłeś stwierdzenie ...że ludzie nie powinni brać mnie na poważnie ..na tym co dzieje się w realu, to jakoś to trochę nie profesjonalnie ... , a uwierzcie mi, że nie jestem wilkiem .... wiec Daff jest już pewnym trafem na wilka ...no i zostaje moja druga hipoteza, która wysnułam na początku i nie wiedziałam czy jest prawdziwa, realna, ale to możne wyjdzie w trakcie( radze popatrzeć na Guaza ... on jest podejrzany, a dodatku jakby Daff wilczył to bym się nie zdziwiła, że Guaz tez byłby wilkiem... jakoś często wilczy z Guazem i chyba sie z tym zgodzicie !... wiec prośba do wróżbitów prześwietlajcie TYCH ziomow) ... i żałuje, że na ciebie Daff zagłosowałam( bo chym jeszcze nie wiedziałam, że jesteś wilkiem, ale nim na pewno jesteś) .. prowokując Ciebie do takiego zachowania udowodniłam, że coś jest na rzeczy bo trochę nienaturalnie i "emocjonalnie" zacząłeś reagować na pewne stwierdzenia ...np ku**a...(coś tam coś tam), co u Ciebie jakoś rzadko się zdarza...teraz zobaczymy co zrobisz kochany!!
Powrót do góry Go down
Gość

Gość

PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   Nie 21 Gru 2014, 00:46

Dobra, jeśli nikt nie zdecydował się w takim sporym czasie na napisanie posta, to walnę podwójnego, bo czemu nie?
Yassamet napisał:
Powód jest bardzo prosty - Guaz nie prowadzi dyskusji w sposób tak szybki i nie zaczepia aż tylu osób na raz, stara się bardziej „panować nad całością” zamiast „wyciągać od każdego indywiduum informacje”.
To źle, że szybko prowadzę dyskusję? Dzięki temu szybciej dojdę do rozwiązania. Chyba że tobie ten fakt nie odpowiada i chcesz zyskać na czasie jako wilk.
Jako szeryf nie panuję nad całością? ;-; Od zawsze powtarzam, że działam w uporządkowany i niechaotyczny (choć na pierwszy rzut oka wygląda właśnie na chaotyczny)sposób.
Yassamet napisał:
Zwłaszcza to ostatnie. Ludzie potraktowali to jako zachętę do myślenia. Ja tu widzę małą ironię i drugie dno - ktoś okradł Daffa.
Wszystko, co zawarłem i chciałem przekazać przez tego posta, ty wypisałaś. Gratuluję. c:
Yassamet napisał:
A co, jeśli złodziej napisał PW, ale nie napisał posta? Ktoś już to też sugerował, teraz nie odkopię, kto to był.
Mówiłem już, że nierealna opcja. Złodziejem musi być ktoś z puli, którą wymieniłem. Biorę oczywiście waszą pod uwagę, ale wolę kierować się swoją, bo to, co robicie to tylko stopowanie postępu w śledztwie i niejako cofanie się w połowie drogi.
Chiara prędzej czy później się wsypie. Jeśli jest wilkiem, to trzeba spróbować na niej upolować pozostałe wilki. c: Na razie czekam na jakieś wnioski od niej. Być może wkrótce to nastąpi. W każdym razie, jak już pisałem - dopóki nie wyskoczy z wnioskami, nie należy traktować jej postów poważnie. Generalnie propsowałbym pomysł, aby wróżbita ją przeskanował. To byłoby najlepsze posunięcie w jej sytuacji.
Chyba mamy kolejnego niewinnego, a raczej niewinną. c: Ale poczekam na dalszą twórczość. Na razie wydaje się czysta.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość

PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   Nie 21 Gru 2014, 00:51

Moze Gauz nie ma czasu, ale to co napisał na początku jest zastanawiające wiec czerwone wilczenie może być u Niego!
A i uważam ze Widdi jest złodziejem ... razem na mnie się uwiesili i przyparli mnie do muru a potem jak i jeden jak i drugi się wycofali w odpowiednim momencie aby sie ogarnąć...oczywiście zostawiając mnie na pastwę was wiedząc ze nie jestem wilkiem ...wiec dla niech byłoby na rękę taka idiotycznie zachowując.ą się ziomówe zostawić w takiej sytuacji, bo w gruncie rzeczy byliby bezpieczni...a ja inny oni mogli zrobic ruch ??
Powrót do góry Go down
Gość

Gość

PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   Nie 21 Gru 2014, 00:54

Oczywiscie mowa o Daff i Widdi ... i późniejszym ruchu po mojej nieobecnosci Uczepianie sie z ich strony liczby wilkow jest czystym gmatwaniem w naszym mysleniu a propo wilkow im jest na reke jesli my do konca nie wiemy ile ich jest ....!!!
Powrót do góry Go down
Gość

Gość

PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   Nie 21 Gru 2014, 01:02

Chiara... proszę cię, weź pisz normalnie. ;_; Rozszerzony polski zdajesz, potraktuj poprawę posta jako wprawienie się i trening stylistyczny.
Chiara napisał:
że ludzie nie powinni brać mnie na poważnie ..na tym co dzieje się w realu, to jakoś to trochę nie profesjonalnie
Bo nie powinni. Skoro wyraźnie wplątujesz do gry wątki zbędne, to powinni cię po prostu olać, bo nie robisz niczego, by posunąć sprawę do przodu, a jedynie próbujesz się odgryźć za to, co miejsce ma poza grą. To ewidentnie widać.
Chiara napisał:
radze popatrzeć na Guaza ... on jest podejrzany, a dodatku jakby Daff wilczył to bym się nie zdziwiła, że Guaz tez byłby wilkiem...
Dlaczego tak uważasz?
Chiara napisał:
akoś często wilczy z Guazem i chyba sie z tym zgodzicie !... wiec prośba do wróżbitów prześwietlajcie TYCH ziomow
Halo, halo, tylko raz wilczyłem z Guazem. Nie rozpędzasz się przypadkiem? : D
Chiara napisał:
bo chym jeszcze nie wiedziałam, że jesteś wilkiem, ale nim na pewno jesteś
Masz jakieś podstawy, by tak sądzić? Bo na razie żadnych nie wypisałaś.
Chiara napisał:
prowokując Ciebie do takiego zachowania udowodniłam, że coś jest na rzeczy bo trochę nienaturalnie i "emocjonalnie" zacząłeś reagować na pewne stwierdzenia ...np ku**a...
Co, ku*wa? XDDD Ty mnie sprowokowałaś? Kiedy?! I do czego?! Póki co ty to reagujesz nienaturalnie i emocjonalnie.
Chiara napisał:
A i uważam ze Widdi jest złodziejem ...
Skoro ona jest złodziejem wg ciebie, to ja nie mogę być wilkiem. Coś się w stwierdzeniach i teoriach gubisz, kochana.
Chiara napisał:
Uczepianie sie z ich strony liczby wilkow jest czystym gmatwaniem w naszym mysleniu a propo wilkow im jest na reke jesli my do konca nie wiemy ile ich jest ....!!!
Żaden królik w tym przypadku nie wie, ile wilków jest dokładnie, dlatego naturalną rzeczą jest rozpatrywanie kilku wariantów, zatem biorę pod lupę przypadek od 4 do 5. Nie wiem, gdzie ty tu widzisz gmatwanie. To tylko założenie do mojej tezy, którą będę udowadniał przez całą grę.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość

PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   Nie 21 Gru 2014, 01:05

Daffa, pozwolisz, że najpierw odpiszę Chiarze, bo dla Ciebie muszę więcej myśleć i uruchamiać więcej szarych komórek (patrz, jaki wysiłek! <3)
Zatem...
Chiaro. Pominę już prośby o interpunkcje, ale po prostu zaczęłaś pisać bez sensu.
Rozpatrzę tu dwie interpretacje Twojego ostatniego posta, bo nie jestem pewna Twoich intencji oraz własnej interpretacji słów "Widd jest złodziejem i oboje się na mnie uwzięli".
1. Widd + Daff (ten drugi). Gdyby Widd był złodziejem i okradłby Daffa, to Daff by był czysty. A Ty cały czas piszesz, że Daff jest wilkiem. To samozaprzeczenie.
2. Widd + Gauz. Ale Gauz nie atakował Cię w ogóle, kobieto, nie wskazywał na Ciebie, więc jakim cudem miał się na Ciebie uwziąć?
Zaprzeczasz sobie bardzo, co tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że wilczysz.

EDIT:
Daff napisał:
To źle, że szybko prowadzę dyskusję? Dzięki temu szybciej dojdę do rozwiązania. Chyba że tobie ten fakt nie odpowiada i chcesz zyskać na czasie jako wilk.
Jako szeryf nie panuję nad całością? ;-; Od zawsze powtarzam, że działam w uporządkowany i niechaotyczny (choć na pierwszy rzut oka wygląda właśnie na chaotyczny)sposób.
Ale prowadząc dyskusję jesteś jedną ze stron, a dla mnie dobrze, jeśli szeryfem jest osoba patrząca z boku na Twoje zagrywki. Wtedy taki szeryf jest w stanie zweryfikować, czy Twoje wnioski są dobre, czy złe - o ile Ci ufa oczywiście.

Daff napisał:
. Generalnie propsowałbym pomysł, aby wróżbita ją przeskanował. To byłoby najlepsze posunięcie w jej sytuacji.
Jeśli Wróż jeszcze skanu nie zużył, to pomysł niezły, aczkolwiek też nie wiem, w jaki sposób miałby nam dać znać o jej winie/niewinie i jednocześnie się nie ujawniać. To pierwszy dzień, nie usuniemy wszystkich wilków w jednym linczu.

Daff @@" Ty mi ufasz! Chyba muszę prosić o zmianę opisu xD
Powrót do góry Go down
Gość

Gość

PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   Nie 21 Gru 2014, 01:31

Yassamet napisał:
Daff napisał:
Ale prowadząc dyskusję jesteś jedną ze stron, a dla mnie dobrze, jeśli szeryfem jest osoba patrząca z boku na Twoje zagrywki. Wtedy taki szeryf jest w stanie zweryfikować, czy Twoje wnioski są dobre, czy złe - o ile Ci ufa oczywiście.
Z drugiej strony przyda się ktoś, kto też patrzyłby na szeryfa. Pomyślałaś o tym? Przecież mógłby wilczyć. I co wtedy?

Yassamet napisał:
Daff napisał:
. Generalnie propsowałbym pomysł, aby wróżbita ją przeskanował. To byłoby najlepsze posunięcie w jej sytuacji.
Jeśli Wróż jeszcze skanu nie zużył, to pomysł niezły, aczkolwiek też nie wiem, w jaki sposób miałby nam dać znać o jej winie/niewinie i jednocześnie się nie ujawniać. To pierwszy dzień, nie usuniemy wszystkich wilków w jednym linczu.
Cóż, mógłby po prostu po ustanowieniu szeryfa zagłosować na nią jako pierwszy. Uznałbym to za wyraźny znak. Tak, Chiaro, złotko, podsuwam ci pomysł na grę. Zagłosuj na mnie w linczu. : *
Powrót do góry Go down
Gość

Gość

PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   Nie 21 Gru 2014, 01:46

Daff napisał:

Z drugiej strony przyda się ktoś, kto też patrzyłby na szeryfa. Pomyślałaś o tym? Przecież mógłby wilczyć. I co wtedy?
Wątpię, by to umknęło Twojej uwadze... ale mogę obserwować, jeśli trzeba Ci pomagiera XD
Dobra, to nie było na poważnie.
Tak naprawdę gdyby szeryf wilczył, to musiałby się nieźle natrudzić, by przejść niezauważonym w TYM składzie. Jest nas dużo.
W mniejszych składach zawsze na to uważam. Dlatego też lubię, jeśli ważne zadania prowadzenia gry mają dwie ogarnięte osoby. Wtedy jeśli jeden z nich jest zdrajcą, drugi to zauważa. Fatalną sytuacją jest oczywiście, jeśli oboje ogarnięci, to wilcy. Jak Ty i Guaz w którejś, zeżarliście całe stado w 2 dni :< Ale, ja pisałam wyżej, że w moich oczach jesteś czysty i chwilowo nie mam powodu, by myśleć inaczej.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość

PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   Nie 21 Gru 2014, 01:55

Yassamet napisał:
Daff napisał:

Wątpię, by to umknęło Twojej uwadze... ale mogę obserwować, jeśli trzeba Ci pomagiera XD
@_@ Takiego, jak ty to zawsze mi trzeba. xD
Yassamet napisał:
Tak naprawdę gdyby szeryf wilczył, to musiałby się nieźle natrudzić, by przejść niezauważonym w TYM składzie. Jest nas dużo.
Wbrew pozorom im więcej osób, tym łatwiej o przetrwanie. Bardzo łatwo zmienić temat, rzucając fałszywy trop, by choć na chwilę uwaga stada skupiła się na innej osobie.
Yassamet napisał:
Ale, ja pisałam wyżej, że w moich oczach jesteś czysty i chwilowo nie mam powodu, by myśleć inaczej.
O dziwo teraz jakoś się nie wpisujesz wybitnie w swój wilczy styl. Nie ma tych charakterystycznych niuansów i typowych zagrań. Twoja twórczość wygląda na króliczą. Jestem w stanie cię na razie wybielić. W linczach, a przynajmniej tym, nie będziesz tknięta. Masz immunitet na razie.

Na tym etapie wg mnie niewinni na razie są: SaiKun, Widdiful, Crow, Shujin, Crier, Yassamet oraz Iramai.

Cały skład wilków podam, gdy wszyscy się wypowiedzą. Teraz nie warto go wypisywać. Aczkolwiek mam już swoje typy.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość

PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   Nie 21 Gru 2014, 13:09

Ok wydaje mi się, że możecie zakończyć już gdybanie "który mikołaj był by lepszy" bo to nic nie wprowadza a tylko wydłuża grę

Chiara Określenie ilości wilków jest całkiem przydatne dzięki temu jesteśmy w stanie określić jakie teorie mają większe lub mniejsze prawdopodobieństwo...
Nie wydaje mi się, że wilczy ( to była by bardziej kwestia głupoty bezmyślności) ale za każdym razem kiedy coś napiszesz aż ciarki lecą po plecach aby c coś wytknąć... Jestem bardziej za skanem iż za gilotyną

Daff Niby grasz jak zwykle (cokolwiek to znaczy) jednak ciekawi mnie to twoje nagłe wygładzenie winy (mimo poprzednich podejrzeń) Chiary zaraz po tym jak cię ona mocniej oskarżyła... śmierdzi mi tu trochę takim wycofaniem się aby nie obrywać już więcej... tutaj też jestem za skanem, mniej niż chiar ale też...

Daff napisał:
Chiara prędzej czy później się wsypie. Jeśli jest wilkiem, to trzeba spróbować na niej upolować pozostałe wilki.

Dlatego to piszesz aby...? tylko ich ostrzegłeś w takiej sytuacji

Yass napisał:
Shiro i Widd przyczepili się do tego, że Crow przeczytał kilkanaście rozgrywek. Choć nie  przemawia do mnie to, że faktycznie tyle przeczytał, to jednak jest wciąż to zbyt słabe oskarżenie, jak dla mnie.

bo to nie było oskarżenia a wytknięcie

Ostatnie rzeczy jakie mnie niepokoją to głos kotka na Shuja ( jest to głos nic nie zmieniający i dający bezpieczeństwo przed podejrzeniami wynikającymi ze względu na pójście za tłumem) i postać Iramai (czekam na twoje wnioski... bo na razie jedyne co napisałaś to powszechnie znana gra Chiary)

btw. sorry za ew brak mojej aktywności ale RD mi się na kompie buntuje i nie chce się otworzyć :c

edit: Aha i jeszcze za to:
Neko-chan ^^ napisał:
Daffodil, [...] I ogarnij cytaty, bo się tego czepiasz a sam walisz identyczny błąd.

Dostajesz ode mnie łapkę w górę i nawet ziemniaka xDD
Powrót do góry Go down
Gość

Gość

PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   Nie 21 Gru 2014, 13:46

Shiro napisał:
Daff Niby grasz jak zwykle (cokolwiek to znaczy) jednak ciekawi mnie to twoje nagłe wygładzenie winy (mimo poprzednich podejrzeń) Chiary zaraz po tym jak cię ona mocniej oskarżyła... śmierdzi mi tu trochę takim wycofaniem się aby nie obrywać już więcej... tutaj też jestem za skanem, mniej niż chiar ale też...
Czy ty umiesz czytać? Powiem jedno - walka na słowa z nią nie ma sensu. Dlatego skan wydaje się najrozsądniejszą opcją. Nie chcę marnować linczu na kogoś takiego jak ona, gdy jednocześnie mamy dwóch wróżbitów. Wszystko, co pisała, wygląda na jedno wielkie odgryzanie się ze pewne porachunki. Teraz w końcu rozumiesz?
Teraz jesteś za skanem na mnie? Czyżbyś nie był teraz w stanie mnie wykryć, gdy nie masz posiadasz żadnych specjalnych mocy? :> Słabo, Shiro. <3 Myślałem, że stać cię na więcej. Kolejny, który nie łączy faktów. Albo po prostu nie chce łączyć, by stado nie uznało mnie za niewinnego. @_@
Powrót do góry Go down
Gość

Gość

PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   Nie 21 Gru 2014, 14:01

Jako grzeczna i kochająca córeczka, muszę podlizać się tatusiowi - Dffa, wybieram Cię!
A teraz idę nadrabiać grę. ;-;
CZEMU NIKT NIE KRZYCZAŁ WCZEŚNIEJ, ŻE JUŻ SIĘ ZACZĘŁO?! ;C
Powrót do góry Go down
Gość

Gość

PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   Nie 21 Gru 2014, 14:28

Jeaz Daff wyluzuj trochę... Od początku pamiętałem o tych waszych "porachunkach" i o twoim alibi związanym ze złodziejem ale to nie znaczy, że tobie ufam... nie jesteś graczem którego należy olewać bo "mam nadzieję, że nie wilczy".... Wybacz, że nie "łącze faktów" ale nie mam na razie lepszej opcji do skana a nie grałem nigdy jak wilczyłeś więc mam takie trochę problemy z tym aby wyczuć różnicę...
Powrót do góry Go down
Gość

Gość

PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   Nie 21 Gru 2014, 15:15

Shiro napisał:
Jeaz Daff wyluzuj trochę...
Widzisz w moim zachowaniu spinę? ; o
Shiro napisał:
Od początku pamiętałem o tych waszych "porachunkach" i o twoim alibi związanym ze złodziejem ale to nie znaczy, że tobie ufam...
A czy ktoś jasno zaprzeczył, że jest inaczej niż do tej pory opisywałem?
Shiro napisał:
a nie grałem nigdy jak wilczyłeś więc mam takie trochę problemy z tym aby wyczuć różnicę...
To jakiś problem przeczytać moje wilcze gry?

BTW, co tak aktywność spadła? Wczoraj 7 stron, a dzisiaj ani jednej. : >
Powrót do góry Go down
Gość

Gość

PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   Nie 21 Gru 2014, 16:36

Najlepsze uczucie kiedykolwiek? Zamknąć przeglądarkę w połowie pisania postu. Polecam. I to jeszcze, gdy tyle stron tutaj nowych jest. Nie no, jest super.

Daffodil napisał:
W każdym razie Shujin to pewnie złodziejaszek. Jeden bankowy niewinny.
Soraski, Daff, nie tym razem. Dobrze byłoby uchodzić za niewinnego na początku, aczkolwiek złodziejem nie byłem, także szukaj go gdzie indziej. Ja jedynie siódmy raz z rzędu gram bez roli, także nie ma problemu, kochaniutki. : )

Chiara napisał:
Shiro ,złotko przeanalizowałam pare rozgrywek i widze, że Daff ogarnia i to bardzo dobrze, a chyba nie chcesz na Mikołaja naszego jakąś osobe, która nie ogarnia nic prawda
Ojj, czyli ja nie ogarniam nic? Aż mi się smutno na serduszku zrobiło, wiesz? Ale specjalnie dla ciebie postaram się ogarniać! Mam nadzieję, że potem ocenisz jak mi poszło, bo przecież znasz się na tym.
Chiara napisał:
Proszę....powiedziałam ...a jeśli logicznym nazywasz to iż tylko po paru postach od rozpoczęciu rozgrywki snujesz marne hipotezy to cóż.... ja bym kogoś innego podejrzewałabym o nocne ze szczyptą kochliwości i CZERWONE wilczenie Daffku :* Hehe a zbawi Ciebie to jak powiem które przeczytam ... tak jakby ta wiadomość coś wniosła w tą rozgrywkę....a Widdi zawsze sie mnie czepiała prawda Daff?! Bo to świateczna rozgrywka i wiesz jak sie szybko skończy to ja nie bede miała co robić spytaj sie Daffa dlaczego tylko tą rozgrywke przezyję a inną juz nie !!! Daff WILKIE DZIEKI ZA WIELKIE PLANOWANIE MOJEJ PRZYSZŁOŚCI ......
Nie znam Chiary, więc wolę spytać - słusznie kojarzy mi się ta osóbka z Ren albo DD? Czy może po prostu to mylne skojarzenie wywołane zostało takim... wzburzeniem?
Chiara napisał:
Nie są trudne jeśli sie je przeczyta z głową na karku ...jeśli tak oki zniże swój poziom intelektualny do was jeśli nie umiecie cztać między wierszami oki niech bedzie .....
A nauczyłabyś mnie tej sztuki czytania między wierszami? Chętnie zrozumiałbym twoje posty.

Widdiful napisał:
Shiro napisał:

edit: Co do ilości wilków to nie wydaje mi się aby było ich aż pięć.. nie przy takiej ilości rolnych... strzelam na cztery z lekkim ogonkiem na trzy (ale bardziej cztery)

Czyli uważasz, że rolnych jest dużo, czy mało? I że przy takiej ilości wilki by sobie nie poradziły?
Dobre pytanie, Widdiful, coś podobnego mi do głowy przyszło po przeczytaniu postu Shiro. Tyle że w tej rozgrywce króliki mają więcej ról specjalnych, a co za tym idzie - powinno być więcej wilków. Wykluczałbym od razu trzy wilki - nie przy tylu rolach i nie u Zensuma. 4,5 byłoby optymalną liczbą, tyle że... wiadomo. Wilki mogą być cztery, a może być ich pięć - znając Zenka, nawet sześć mógł dać.

SaiKun napisał:
Masz rację, zbyt wcześnie na osądy.
Szybko ich czyścisz z podejrzeń.. zbyt szybko! W kilka godzin już 2 osoby są w 100% czyste. Ubezpieczasz kompanów ?
Jezusieńku drogi, Sai, ależ ty się denerwujesz tą rolą wilka w tej grze, zupełnie jak ja w mojej pierwszej. Spytaj się kompanów, co powinieneś robić, by twoje posty chociaż trochę brzmiały jakby pisał je królik i to prędko, bo ktoś jeszcze może na to zwrócić uwagę.

Crier napisał:
Wdzięczna bym była za przecinki.
Wdzięczny bym był za dłuższe posty, które coś do rozgrywki by wnosiły (oczywiście prócz tego, iż poinformowałaś nas, że Sai to chłopak, to akurat było bardzo wartościowe). Też obrałaś dziwną wilczą taktykę. Ja na twoim miejscu bym grał tak jak w ostatniej - przecież taki efekt nie jest zbyt trudny do uzyskania, a szybko byś się oczyściła w oczach poniektórych.

Shiro napisał:
mnustwo
Mnóstwo*.
Shiro napisał:
szczegułów
Szczegółów*.
Shiro napisał:
wieżę
Wierzę*.

Btw. Shiro, nadal chcesz dorwać Daffowilka?

Chiara napisał:
Oj Shiro zauważ, że wszystko u mnie jest przemyślane i zaplanowane ...
Tutaj prychłem srogo. Naprawdę.
Chiara napisał:
A i nic mnie nie powstrzyma od dążenia do celu, który mam .
Zabicie wszystkich królików? No tak, w takim razie nie w twoim interesie jest nam pomagać, wybacz, że tak naciskają na ciebie.

Crier napisał:
Tropię. Ale nie wysunęłam wniosków, które tutaj się już nie znalazły. A uważam, że bez sensu jest pisać dwa razy to samo.
W poprzedniej rozgrywce jakoś ci nie przeszkadzało pisanie wniosków, które inni już napisali. Co jest powodem owej zmiany?

Crow napisał:
Co ważniejsze, Mr.Daff. Uparłeś się, że złodziej znajduje się wśród tych co wówczas zagłosowali i że jest nim Shujin.
W następnym poście napisałeś to tak, jakby był to fakt pewny.
Jaki miałeś w tym cel?
1. Ochrona Shujin'a.
2. Postawienie siebie jako okradzionego i tym samym niewinnego.
3. Zaczepienie Shujin'a
4. Haczyk na innych by (tak jak ja) dopytywali się jaki był cel tej zagrywki.
Obstawiam numerek drugi i trzeci zarazem. Mogło być tak, że Daff był wilkiem i rzeczywiście został ukradziony, a teraz sprawdza moją reakcją, co w sumie dosyć pokrętnie wychodzi: jeśli się przyznam, że go okradłem, to znaczy że jestem królikiem który nie był złodziejem (bo nie wiem, że okradziono go z wilka), a jeśli się nie przyznam, to oznacza, że mogę wilczyć, chociaż nie jest to pewne. To by była... dość ciekawa zagrywka, nie powiem.
Crow napisał:
Shiro napisał:
Yup nadal na nie czekam...
Losowe i nie wszystkie:
32, 35, 50, 65, 69, 68, 70...
W tym rozgrywki w których Shujin i Daffodil mieli podwójną skórę.
32 to moja pierwsza, prawda? Niech nikt inny tego nie czyta... xDD

Iramai napisał:
A co z Guazisem czemu on nic nie pisze ??
Gauzis ma pracę, to zrozumiałe. Ale zapomniałaś o mnie - co ze mną, czemu ja nic nie piszę?
A czytając twój post ogółem... jakby to określił Gauzis - wilk w hói.

Shironeko napisał:
Chiara, dzieciaku, ogarnij się :O! Daffodil, możesz wytłumaczyć o co jej chodzi? Bo wyraźnie ma to związek z Tobą i chciałabym wiedzieć, czy podchodzi do gry na poważnie, czy też kompletnie ma na nią wyje****? Jeśli podchodzi poważnie, to jest podejrzana, bo takiego chaosu nie robi się bez powodu.
Nie zagłębiałem się jakoś specjalnie w jej posty, nawet nie pamiętam już o kim tam pisała... Ale czytając posty innych ludzi, którzy się o tych jej wypowiadają, strzelam w ciemno, że dziewczę jest wróżem, przeskanowała wilka, ujęła to pięknie jakoś w swoim poście, by nikt nie mógł ogarnąć ("bo Daff da radę") i ma nadzieję, że Daffuś tego wszystkiego się domyśli, bo ona nie chce, żeby wilki wiedziały, że wróży... Trochę pokręciłem chyba, ale ogólny sens jest.
Shironeko napisał:
Kolejna, która zapomniała, że ja też się nie odzywam. Co wy knujecie?

Yassamet napisał:
Teoria 1A: Daff jest okradziony (więc jest czysty), okradł go Shujin, ukradł jedynie króliczka, więc też jest czysty.
Teoria 1B: Daff jest okradziony, ale złodziejem jest ktoś inny. Jednak jest czysty, bo nie było czego kraść.
Teoria 2: Jednak Daff nie wie, co mu ukradli, jednak odebrałam źle jego posta - więc uniewinnianie złodzieja jest niemożliwe.
Musimy też wziąć pod uwagę, że Daff najpewniej wskazał kandydatów na złodzieja przez to że Zenek podał, że zaraz porozsyła role. A co, jeśli złodziej napisał PW, ale nie napisał posta? Ktoś już to też sugerował, teraz nie odkopię, kto to był.
No i jeszcze jedna teoria, którą gdzieś tu w swoim poście opisałem.

A co do samej Yass... mam pewną teorię na jej temat, jednakże wstrzymałbym się z nią do dnia drugiego lub nawet trzeciego. Naprawdę, na ten moment to i tak nic nie pomoże. Ale w odpowiednim momencie na pewno zareaguję.

Jezu, kolejny post Chiary. Zrozumiałem jedynie tyle, że podejrzewa Daffa i Guaza o wspólne wilczenie, bo "często razem wilczą". Z tego, co pamiętam, to tylko raz razem byli kłakami, ale to szczegół... Te wspaniałe dwie kropki, przecinki między nimi, spacje przed znakami interpunkcyjnymi, no i oczywiście składnia. Gorszych tekstów pod względem interpunkcyjnym i składniowym w życiu nie widziałem. Moje oczy definitywnie krwawią. A co do jej podejrzeń: nie wydaje mi się. Tyle.

Daffodil napisał:
Chiara... proszę cię, weź pisz normalnie. ;_; Rozszerzony polski zdajesz, potraktuj poprawę posta jako wprawienie się i trening stylistyczny.
Cholera, serio? xDDD
Daffodil napisał:
Co, ku*wa? XDDD Ty mnie sprowokowałaś? Kiedy?! I do czego?! Póki co ty to reagujesz nienaturalnie i emocjonalnie.
(Obrazek):

Toż to poważny przypadek syndromu GreenFlesha. Sugerowałbym wezwać ordynatora oddziału.

Yassamet napisał:
Daff napisał:
Moim zdaniem, to nie jest ona nawet warta sprawdzenia przez wróżbitę. Ostatnia rozgrywka pokazała, że stado ma w zwyczaju wieszać właśnie takie osóbki, mimo racjonalnych wniosków wyciąganych przez innych graczy.

Daffodil napisał:
Doskonale sobie zdajesz sprawę, Daff, że na szeryfa niemal zawsze patrzy wróżbita. Swoją drogą, jak już tak o tym piszę, to nie zdziwiłbym się, gdyby obydwaj wróżbici sprawdzili twoją tożsamość pierwszego dnia. A to byłaby strata w wysokości jednego skanu, także, wróżu drogi, jeśli jeszcze nie przeskanowałeś... zdecyduj rozsądnie.

Shiro napisał:
Daff napisał:
Chiara prędzej czy później się wsypie. Jeśli jest wilkiem, to trzeba spróbować na niej upolować pozostałe wilki.

Dlatego to piszesz aby...? tylko ich ostrzegłeś w takiej sytuacji
Właśnie na tym polega to zagranie, Shiro. :>
Shiro napisał:
Ostatnie rzeczy jakie mnie niepokoją to głos kotka na Shuja ( jest to głos nic nie zmieniający i dający bezpieczeństwo przed podejrzeniami wynikającymi ze względu na pójście za tłumem) i postać Iramai (czekam na twoje wnioski... bo na razie jedyne co napisałaś to powszechnie znana gra Chiary)
Nic niezmieniający? Ale wiesz, że nawet teraz mogę jeszcze zostać szeryfem? Dlaczego ma on nic nie zmieniać? "Bezpieczeństwo przed podejrzeniami wynikającymi ze względu na pójście za tłumem"? Nie daje to za to "bezpieczeństwa przed podejrzeniami ze względu na nie pójście za tłumem". Poza tym, dlaczego miałaby się obawiać tego niby "pójścia za tłumem", skoro inne osoby głosujące na Daffa nie miały z tego powodu nieprzyjemności? Coś naciągana ta twoja teoria, naprawdę bardzo naciągana.

Daffodil napisał:
BTW, co tak aktywność spadła? Wczoraj 7 stron, a dzisiaj ani jednej. : >
Będzie znowu pewnie siedem stron kolejnych, ale to w godzinach późniejszych, jak i wczoraj.

No, tyle. Aha, nie muszę chyba pisać, że jeśli Daff skłamał i nie został okradziony, to prawdziwa okradziona osoba powinna nam to napisać?
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   

Powrót do góry Go down

94 ~All I want for Christmas is you~

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 4 z 14Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 14  Next